Drónfelvételek az épülő Bozsikról #4 + mi kell a negyedik helyhez

Éljen Mátyus elseje!

Featured Video Play Icon

Egy // Barla most egy látványos videót küldött az építkezésről.

Kettő // május elsejét mutat a naptár, két és fél hét maradt a bajnokságból, de még egyetlen percet sem számolgattunk: vagyis, hogy a csillagok milyen szerencsés együttállása esetén érhetünk oda a harmadik-negyedik helyre, ami ugye automatikus Európát jelent?

HA a Honvéd 9 pontot szerez, akkor 15 győzelme és 53 pontja lesz

• A Debrecen legfeljebb egyszer nyerhet, a többi mindegy.
  • Az Újpest legfeljebb egyszer nyerhet, a többi mindegy.
  • HA az egyikük is több pontot szerez, mint öt, akkor a Honvéd negyedik, ha mindkettő, akkor ötödik.

HA a Honvéd 7 pontot szerez, akkor 14 győzelme és 51 pontja lesz

• A Debrecen legfeljebb három pontot szerezhet. HA győzelemmel, akkor rosszabb kell legyen a gólkülönbsége. Mivel most 5-5, ezért nem lehet a három meccs egyenlege jobb a Honvéd három meccsénél.
  • Az Újpest legfeljebb három pontot szerezhet, és akkor nekünk lesz több győzelmünk.

HA a Honvéd 6 pontot szerez, akkor 14 győzelme és 50 pontja lesz

• A Debrecen és az Újpest se szerezhet 2-2 pontnál többet, és akkor a több győzelem miatt miénk az érem.

HA a Honvéd 5 pontot szerez, akkor 13 győzelme és 49 pontja lesz

• A Debrecen legfeljebb 1 pontot szerezhet, vagyis a gólkülönbsége nem változik, a Honvédé viszont fixen nő.
  • Az Újpest legfeljebb 1 pontot szerezhet, és akkor a több győzelem a Honvédnak jobb.

HA a Honvéd 4 pontot szerez, akkor minden mindegy.