Gróf
Lovric, Kamber, Kálnoki Kis
Mezghrani, Nagy G., Heffler, Ben-Hatira, Kukoc
Tischler, N’Gog

“A válogatott szünet alatt sem marad meccs nélkül a Budapest Honvéd FC, csapatunk az osztrák bajnokságban hetedik helyen álló SV Mattersburggal mérkőzik Lipóton. Az együttesből hiányzik a négy válogatott, a felnőtteknél szereplő Gazdag Dániel és Holender Filip, illetve az U19-es válogatott Szendrei Norbert, illetve Temesvári Attila. Továbbá kihagyja a találkozót kisebb sérülés miatt Danilo, Eke Uzoma, a szerződést hosszabbító Batik Bence, Banó-Szabó Bence és Zakaria Beglarishvili. A keretben az U19-es gárda négy tagja is helyet kapott – ők hétközben is a felnőttekkel készültek –, s a tervek szerint a második félidőben pályára lépnek majd.”

3. perc: N’Gog lövését védte Casali kapus, a kipattanó labda Tischlerhez került, aki 18 méterről az üresen maradt kapuba ívelt. 1–0

24. perc: Kamber passzolt a térfél közepén helyezkedő Ben-Hatirához, aki átvette a labdát, majd a védők között kilépő Tischler passzolt, támadónk pedig a kifutó kapus felett 11 méterről a hálóba emelt. 2–0

56. perc: a büntetőt Pusic a jobbra vetődő Horváth felett a kapu közepébe lőtte. 2–1

60. perc: Grgic ugrott ki a leshatáron, beadását pedig a második hullámban érkező Kuen lőtte a bal felső sarokba. 2–2

68. perc: jobb oldali Mattersburg-szöglet után Rath csúsztatott hat méterről a kapunkba. 2–3

Budapest Honvéd FC–SV Mattersburg (osztrák) 2–3 (2–0)

Lipót, zárt kapuk mögött

Vezette: Kovács Gergely (Kóbor, Király)

Gólszerző: Tischler (3., 24.), ill. Pusic (56. – tizenegyesből), Kuen (60.), Rath (68.)

Honvéd: Gróf (Horváth A., a szünetben) – Lovric, Kamber (Fousseni, a szünetben), Kálnoki-Kis – Mezghrani, Nagy G. (Zvara, a szünetben), Heffler, Ben-Hatira (Irimiás, a szünetben), Kukoc – Tischler, N’Gog (Májer, a szünetben)

Mattersburg: Casali – Ortiz, Erhradt, Grgic, Renner (Wohlmuth, 79.), Rath (Kartky, 79.), Salomon, Ertlthaler, Sanchez, Prosenik (Pusic, a szünetben), Kuen