Játékvezető: Kostacevic (Guggenberger, Severini)

Budapest Honvéd–Red Bull Bragantino 1–2 (0–2)

Kirchdorf in Tirol

Vezette: Kostacevic (Guggenberger, Severini)

Gólszerző: Kálnoki-Kis (83.), ill. dos Santos (21., 28.)

Honvéd: Lefkovits – Batik (Temesvári, 79.), Kamber, Lovric (Belometti, 55.) – Uzoma, Gazdag (Banó-Szabó, 11., Kálnoki-Kis, 55.), Heffler (Hegedűs, 55.), Nagy G., Kukoc – Moutari (Cipf, a szünetben), Lukács (Májer, a szünetben, Herjeczki, 81.)

Vezetőedző: Giuseppe Sannino

RB Bragantino: Lima (Marints, a szünetben) – Ortiz, Barreto, Granemann, Silva, dos Santos, Assis (Malaquias, a szünetben), Barros, Souza, Fraga, Parisi

Vezetőedző: Antonio Carlos Zago

1. perc: elkezdődött a mérkőzés, a Honvéd sárgában, a Red Bull fehérben lép pályára. A találkozót kisebb sérülés miatt kihagyja Horváth András, Kovács Nikolasz és David N’Gog.

9. perc: mezőnyjátékkal telnek az első percek, Lefkovitsnak kellett lehúznia két hosszan előreívelt labdát.

11. perc: Gazdag Dániel kapott egy rúgást, s bár megpróbálkozott a folytatással, végül cserélni kell: Banó-Szabó Bence lépett a pályára helyette.

12. perc: Barros lőtt 19 méterről, két méterrel a jobb alsó sarok mellé.

15. perc: Barreto lőtt 22 méterről, középről, Lefkovits magabiztosan fogta a középre tartó lapos lövést.

21. perc: dos Santo lőtt 21 méterről, a labda a bal felső sarok felett hagyta el a játékteret.

23. perc: egy jobb oldali szöglet után Batik fejelte ki a labdát, amely Silvához került, aki középre ívelt, az üresen maradt dos Santos pedig hat méterről a léc alá lőtte a labdát. 0–1

24. perc: Lukács került helyzetbe a jobbösszekötő helyén, de lövését szögletre mentették.

25. perc: egyelítettünk – volna! Kukoc végezte el a jobb oldali szögletet, a középre ívelt labdáját pedig Kamber öt méterről fejelte a jobb alsó sarokba, a bíró azonban érvénytelenítette a gólt.

28. perc: Baretto húzott el a jobb oldalon, a középre passzolt labdáját pedig dos Santos lőtte tíz méterről a jobb alsó sarokba. 0–2

32. perc: Granemann lőtt tizennyolc méterről, Lefkovits magabiztosan védett.

36. perc: Baretto és Silva összejátéka után az előbbi lőtt nyolc méterről fölé.

40. perc: Nagy Gergő passza után Lukács fordult le a védőjéről, majd száguldott el a jobb oldalon, középre ívelt labdája azonban magas volt az üresen érkező Moutarinak.

45. perc: a játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: elkezdődött a második félidő, Lukács és Moutari helyett Májer, illetve Cipf állt be.

55. perc: hármat cserél Sannino mester, Banó-Szabó, Lovric és Heffler megy le, Kálnoki-Kis, Hegedűs és Belometti jön be.

61. perc: a csereként beállt Lino Silva lőtt tizennyolc méterről, a lefelé csapódó labda a felső léc felett hagyta el a pályát.

63. perc: Cipf szerzett labdát, majd a balösszekötő helyén betört a tizenhatoson belülre, s egy jó csel után a bal oldali kapufa mellé lőtte a labdát.

66. perc: Lino Silva lőtt távolról, gyenge kísérlete a jobb oldali kapufa mellett hagyta el a pályát.

77. perc: Machado lőtt húsz méterről, a labda méterekkel ment fölé.

79. perc: Batik helyett Temesvári lép pályára.

81. perc: Májer helyett Herjeczki áll be.

83. perc: szépítettünk! Kukoc jobb oldali szabadrúgása átszállt a túloldara, ahol a kapus sem érte el a labdát, Kálnoki-Kis Dávid pedig a hálóba lőtte azt. 1–2

90. perc: Kálnoki-Kis gurított vissza az alapvonaltól a második hullámban érkező Nagy Gergőhöz, aki tizennégy méterről lőtt, Martins kapus szépen védett.

90. perc: a játékvezető lefújta a mérkőzést.