Napikispest 2016.01.16.

• játékoskeringő // Lőrinczy és Erdős Szolnokon van próbajátékon. (via szolnokimavfc.hu)
  • felkészülési meccs // egytől Pakson csapatjuk. Ha egyik klub sem élőzi, akkor próbálunk máshonnan infókat szerezni, mert sajnos nem tudunk lemenni.
    • kezdőcsapat // Kemenes, Ikenne-King, Baráth, Lovric, Bobál, Sváb, Kamber, Gazdag, Vasiljevic, Vernes, Holender, vagyis megint 5-3-2
    • 1-0 // a 20. percben Kamber tíz méterről, a balösszekötő helyéről lő a rövidbe.
    • szünet // maradt az 1-0. Tudósítónk írja, hogy Vernesnek a félidő végén volt két ziccere. Az elsőnél a gólvonalról vágják ki egy tizenegyesgyanús szituáció után.
    • második félidő // Nagy Sándor, Botka, Baráth, Ignjatovic, Bobál, Sváb, Nagy Geri, Hidi, Vasiljevic, Vernes, Eppel
    • 2-0 // a 48. percben Botkát rúgják fel üres kapunál, tizenegyes. Vernes lövi a másik sarokba, mint ahova elküldi a kapust.
    • Néhány perccel később kapufát lő a Paks szabadrúgásból. // Az 55. percben Nagy Sándor fog ziccer. Neki majd ki kell találnunk egy nevet, mert unalmas lesz mindig kiírni. // Az 58-ban újra ziccert fog.
    • csere // az 59. percben Vernes és Vaszke le, Csábi és 50-es számmal Constantinescu be. Utóbbi egy fiatal csatár. // A 66. percben Baráth és Sváb le, helyükre Fehér és Kovács Dániel áll.
    • 3-0 // a 80. percben Constantinescu átemeli a kapust, majd a hálóba fejel.
    • 3-1 // a 89. percben egy kapufás bombával szépít a Paks.