Mastodon

2 hozzászólás
Vizi Viktor
11 éve

Szerintem végignyomják a szezont, de ha ki is zárnák őket, akkor is (mivel a bajnokság fele már lement) 3-0lal kapnák a további meccseiket az ellenfelek.

Döme Sanya
11 éve

Hát ezt már tényleg nem értem.

wpDiscuz
Exit mobile version