Mastodon

A hét legérdektelenebb sporthíre

Nem bírom megállni, hogy ki ne tegyem ide: világszínvonalú pétanque-golyókat kapott a pécsi Vörös Meteor pétanque szakosztálya!!!

Tudjátok, ez az a sport, amit a francia filmekben lehet látni. Öregek dobálnak vasgolyókat egy homokozóba, és az nyer, akié közelebb áll meg a kis piros labdához.

Hajrá, magyar pétanque-sport!

Szerző: vh

Egy lőrinci kispesti Kőbányáról. Megtalálsz Blueskyon, emailt itt tudsz írni nekem, ha pedig üzennél, akkor Signalon vagy Telegramon keress. ||

16 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
8 éve

Feltételezem, a saját golyóik már elkoptak.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
8 éve

Olvastam Hemingway legújabb bloggját.
Legutolsó bekezdése megragadt bennem:

„Tudom, hogy naponta több ezren olvassák ezt a blogot. Hátha van valakinek még valami nyerő gondolata. Szívesen veszünk minden pozitív javaslatot. Marketingigazgatónk, aki a dudas@bhfc.hu email címen található meg, minden javaslatot elolvas, és ha kivitelezhetőnek tartja, megvalósítja. Minden használható javaslatot külön meg is köszönünk. Hagy halljuk azokat, akik mindig panaszkodnak, hogy az ő jó gondolataik nem jutnak el a menedzsmenthez. Tessék billentyűt ragadni!”

Nos én írtam nekik néhány ötletet…nagyon kiváncsi vagyok, hogy kapok-e valami visszajelzést, illetve hogy bármi megvalósul belőle.
Mindenesetre szórjuk meg ötletekkel Hemingwayéket, esetleg a jobb ötletekről készülhetne valami lista és legalább láthatjuk, hogy mennyire működik a marketing szekció a Klubnál… :P

http://honvedfc.hu/hirek/mult-heten/2016-04-12

A69W
A69W
8 éve
Reply to  Csaba Horváth

Az új stadion kapcsán is eljátszottuk ezt a történetet. Oda írtam vagy 6 oldalt javaslatok,ötletek gyanánt de egy visszajelzést sem kaptam.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
8 éve
Reply to  A69W

Nos igen…válasz eddig nekem sem jött…pedig úgy gondolom az azért alap lenne egy ilyen szakmában (is). Főleg, hogy ők kérik a véleményünket. :)

A69W
A69W
8 éve
Reply to  Csaba Horváth

Ha csak annyi jött volna, hogy „levelét köszönjük” már bentebb vagyunk.

Stadion ügyben anno még azt is mondták, hogy a véleményeket összegyűjtik és megjelentetik, de ebből sem lett semmi.

Persze valószínűleg írok én is Dudás úrnak, de az ötletek előtt az első mondat az lesz, hogy azért ezt az egészet kicsit komolyabban kellene venni.

Mondjuk, ha meghirdetnek egy „versenyt” hogy „Öltözz vörös-feketébe” és azt megnyeri két 10 éves gyerek a szavazatok alapján, akkor ne az legyen már, hogy a szülőknek kell emailokat írogatni Dudás úrnak, hogy ugyan mikor és milyen módon lehetne átvenni a „nyeremény”. Aztán pedig egy idő után már válasz sem érkezik és elfelejtődik az egész a részéről…….

A69W
A69W
8 éve
Reply to  A69W

Én úgy tudom nem egyedül van egyébként erre a feladatra :)
Tény, hogy befektetés nélkül hiába is vár eredményt az ember!

vérfarkas
vérfarkas
8 éve

Egyáltalán nem érdektelen hír, a pétanque remekül beilleszthető a labdarúgók felkészülésébe,jobb helyeken fel is ismerték :-)
http://www.puskasakademia.hu/hirek/2013/02/14/jatekos_felkeszules

trackback

[…] Nem bírom megállni, hogy ki ne tegyem ide: világszínvonalú pétanque-golyókat kapott a pécsi Vörös Meteor pétanque szakosztálya!!! Tudjátok, ez az a sport, amit a francia filmekben lehet látni. Öregek dobálnak vasgolyókat egy homokozóba, és az nyer, akié közelebb áll meg a kis piros labdához. Hajrá, magyar pétanque-sport!A hét legérdektelenebb sporthíre […]

A69W
A69W
8 éve

A hét épülete:
http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/355472_valtozas_a_ferencvarosnal_athelyezik_a_sas_szobrot

Vajon most a Ligeti tiltakozók miért vannak csendben? Már nem azért, (persze legyen ez a zöldek baja) de ennyire beépíteni, ilyen gusztustalanul egy területe hogyan lehet?

maroscup
maroscup
8 éve
Reply to  A69W

ez ugye valami vicc?

A69W
A69W
8 éve
Reply to  A69W

Mert ocsmány, ronda,megalomán, rontja a varosképet, beépítési%?, 200 meterre tőle a busz pályaudvar mellett a laktanya helyén pedig több hektáros dzsumbuj. Miért nem oda?

Futo Lada
Futo Lada
8 éve
Reply to  A69W

Ez jóval frekventáltabb terület, az M5 bevezető/Üllői út/KönyvesK körút összefutása miatt, metró/villamos is közelebb. 2015 májusában eldőlt már, hogy a Telekom ott építteti fel az új központot, a WING-el, és azt bérli a továbbiakban. A vételár kapcsán több helyről is hallani, hogy emiatt lett a Fradi egyik kiemelt szponzora, és jóval olcsóbban kapta meg a telket. A sas-t odébb kell tenni és a emlékfalat is, az csak a megnyitó miatt lett most odatéve ahol most még van. Elvileg 2018-ban adják át az irodaházat….

A69W
A69W
8 éve
Reply to  A69W

A ligetben sem a fákról szól ez a cirkusz:) egyébként itt zöld gyep a terület nagyrésze.

A69W
A69W
8 éve

A hét leggyomorforgatóbb MLSZ döntése:

„A Magyar Labdarúgó Szövetség a Twitteren tette közzé a Magyar Kupa
döntőjének időpontját. A finálét a Groupama Arénában rendezik, de nem a
hazai környezetben szereplő Ferencváros, hanem az Újpest lesz a
pályaválasztó. A kezdési időpont május 7., szombat, 20.30.”

Csaba Horváth
Csaba Horváth
8 éve
Reply to  A69W

Ezt most nem értem..mi jelentősége van annak, hogy az Újpest a pályaválasztó és mégis a Groupamába lesz a meccs? Újpesté a rendezési költség? Vagy mi?

papparam
papparam
8 éve

Nekem van pétanque készletem. Valahol…