- Kabangu Zoli // BE-SZA-RÁS. Nem szeretünk felülni pletykáknak, de most azt írja az NSO, hogy a korábban gümőkóros (TBC) csatárunk (még mezszáma is van!) talán soha nem mutatkozik be a Kispestben. Nem fogjátok elhinni, de állítólag azért, mert a szervezete nem bírja a nagyobb terhelést. Az NB I hatalmas terhelését. A futballt. Hogy alkalmatlan rá (rája). Elképesztő. Nincsenek szavak.
- Kabangut egyébként a télen igazoltuk, pályára még nem lépett, de beszéltünk februárban az egyik játékosunkkal, aki már látta mozogni (edzésen!), és szerinte nem ügyetlen. Tipikus kispesti pályaív lenne az övé?
- UPDATE // Hemingway reagált a blogjában és hülyeségnek nevezte az NSO információját.
- Duró Józsi // ma 50 éves. (Így repül az idő – írná egy gyengébb képességű szerző.)
- fegyelmi bizottság // huhogtunk, szidtunk, piróztunk összesen 400.000 forint értékben.
- részletesebben a témáról itt írtam amúgy.
“Napikispest 2016.07.26.” bejegyzéshez 30 hozzászólás
A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.
Kemény lesz ha szegény Darkot játék nélkül leszázalékolják. – Nem hazudott Hemi amikor azt mondta, hogy a szezon meglepetése lehet a csávó! Nagy köcsög az öreg, de a focihoz kurva jó szeme van.
„NB II: a Honvédtól érkezett kapus az újonchoz
Vereckei Dánielt is átigazolta a labdarúgó NB II újonca, a Cigánd – tudta meg a Nemzeti Sport Online. A 24 éves kapus az előző években a Budapest Honvéd keretéhez tartozott,
de csak az NB III-as csapatban léphetett pályára; összesen 38 bajnokit játszott a Honvéd-MFA-ban.”—NSO
Nem csoda,tele vagyunk kapusokkal.Horváth,Gróf,Nagy S.,Vajda D és a próbajátékon lévő erdélyi székely srác (U21-es román válogatott,az előző szezonban 37 meccsen védett a kolozsvári Uni.-ban (román második liga)), lehet hogy a folyton sérült Nagy S. helyére jön.
„A FEB a Honvéd – FTC mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot rendezési
előírás megsértéséért, szurkolóinak pirotechnikai eszköz beviteléért és
használatáért, másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és
az ellenfél egyik vezetőjének, valamint a játékvezetőnek a
szidalmazása), tovább szurkolóinak rasszista megnyilvánulásáért
(„huhogás”) 400.000,- Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.”
Hát ez durva,nem kímélt minket az MLSZ….
egyrészt nem elsőre,mert az Újpest meccs után is büntettek,ha jól rémlik,akkor lilák 150 ezer,Kispest-100 ezer volt a tarifa (csupán azért,mert a tábor visszaválaszolt az újpestiek minket sértő kórusára)
másrészt,a huhogásnál nem kell visszaesőnek lenni,azt alapból büntetik.
Azért érdekes, hogy tisztán lehetett a tévén keresztül hallani a Kubatovozást, amit nyilván nem a kispestiek üvöltöztek….azért nem jár büntetés a fradinak? Vagy a rendezői hiányosságnak számít, ha a vendégcsapat obszcén módon szidja a vezetőit?
a mieink kubatovoztak és/ vagy a mieink közé vegyülő szkennerellenes fradisták
Nem értem…mi? Dehát miért?
Sajnos a huhogásból 10 mp is sok, nem is értettem miért kellett már megint, azt hittem, ezen a szinten már sikerült túllépni, de mindig van pár idióta aki elkezdi. Kubatovot viszont tényleg nem szidtuk, max. megemlékeztünk róla.
mai Hemi-blog,Dark része————„A mai Nemzeti Sportban az egyik zsurnaliszta összehozott egy cikket
Kadima Kabanguról, becenevén Darkról, aki januárban csatlakozott
csapatunkhoz. Néha nem tudom eldönteni, hogy rosszindulat, tudatlanság,
vagy butaság vezet bizonyos újságírókat, de tény, hogy ha a
halálbüntetést is olyan 50%-os információk alapján osztanák, mint
amilyen információk alapján játékosainkról írnak, akkor a föld lakossága
igencsak gyorsan megfogyatkozna. Dark köszöni az érdeklődést, és azt,
hogy a róla írt cikk legalább 50%-ban igaz volt. Mondja, hogy a korrekt,
tényeken alapuló tudósítás Kongóban sem szokás. Ez részben
megnyugtatott. Azért megjegyezném, hogy valamikor ez egy valódi
tényekkel foglalkozó újság volt.”
Mi az 50–50 százalék?Igaz hogy TBC-s volt,igaz hogy elkezdte az edzéseket május végén.Mert ezek tények.
Ami pedig nem lehet igaz,ezek szerint,hogy Dark sportolásra alkalmatlan egészségi állapotban lenne.
Nagyon vicces kis egyesület ez.
hogy valami jó hír is legyen,szombaton eredetileg az Újpest–Paks lett volna az M4-en 18.00.-tól közvetítve ,az NSO-on még így van fent.Azonban ez változott,így a Haladás–Honvéd lesz az M4-en,míg a lilák meccse az internetes felületen lesz közvetítve.
köszi.
a parádé az, hogy az m4 sport és az mtva cseszik válaszolni arra a megkeresésre, hogy a saját hivatalos tévéműsorukban miért nincs feltüntetve, hogy mit adnak :(
ez a cikk még tegnap délután került fel,a minket most pozitívan érintő változás ebből derült ki számomra is: http://www.m4sport.hu/2016/07/25/itt-szavazhat-melyik-otp-bank-liga-meccset-nezne-eloben-vasarnap-az-m4sport-hu-n/
Az nso-val egyetértek, egy kiadó a blikkel és gagyi az egész, habár annyira nem szoktak mellé lőni az infókkal.
Azért ez a „válogatott” játékos nekem kicsit túlzó :) minden tiszteletem a baráti kongói demokratikus köztársaság irányába, de azért nem ájulok el egy ottani U23-as válogatottbeli szerepléstől:)
Ez az egész sztori az elejétől – mostanáig úgy gáz, ahogy van…..
Ne haragudj, de Én továbbra sem tudok elájulni a kongói labdarúgástól….. , ha így vesszük akkor anno Libériának is milyen csodálatos labdarúgása volt összértékben! Ja, hogy volt ott egy George Weah nevű játékos és Ő jelentett mindent az ottani labdarúgásban :)
Dark vagy Daru?
Ha Te lennél a tulaj melyiket választottad volna?
:)
Pár napon belül blog a Papától: „Gyalázatos hazugságok, magukat újságíróknak csúfoló zsurnalisztautánzatoktól és felelőtlen blog-huszároktól! Majd ha mi jelzünk a hivatalos honlapon, akkor tessék figyelni.”
2016 november 30: Kadima Dark pályafutásához további sok sikert kívánunk.
Téli szurkolói ankét: „Eeeeerrrrgggghhhh… Darrrrk egy remek játékos, ám pszichikailag nem felelt meg Marco Rossi elvárásainak, az ő kérésére bontottunk vele szerződést, okay? További 3 togói próbázót várunk a két tradicionális hiányposztunkra, balhátvédbe és tizesbe, árnyékék, okay? Ha nem találunk, sincs tragédia.”
Igazad van! De jelen esetben a tények azok tények!
A TBC még napjainkban is halálos betegség! Szerinte Ő már szögre akaszthatja a cipőjét!
Bár azt még eltom képzelni, hogy egy klinikán tőlünk nyugatra ….!
A téli török edzőtáborban az egyik paksi is így járt,az egész tavaszt ki kellett hagynia,de már pályán van,Békéscsabára került ahol játszott a nyári edzőmeccseken is.Ez alapján Darknak is van esélye a folytatásra.
HEMI BLOG: Nem kell center igazolni! Nem kell DARUT visszahozni! Megvagyunk elöl bőven!
Tényleg! HA-ha-ha! VAN EPPEL aki képes gólt lőni oszt ennyi!
Prosser, Bobál már régen kölcsönben kéne, hogy legyen! Bobál szerintem soha nem fogja az nb1-es mércét megütni. Dark-nak kampec!
Vernes mindig egy vicc volt!!! Ja és 2016.06.30-án lejárt a szerződése is tudtommal?! Hosszabbítottak vele? Ha igen minek könyörgöm!!!
2 légiósunk van King és Vaszke!
3-at lehetne igazolni csak légiósból!
Holi+Eppel+valamelyik ifis = kevés lesz itt bármire is!
Darut hozzuk vissza+jöjjenek a vidis ifisek! Légiós nem kell! Minőségre úgysem futja!
Én még Felcsúton és Debrecenben is körülnéznék!!!!
Bobál Gerit azért még ne írd le,Prosser is bármikor belelendülhet ,sajnos már hosszabb ideje gödörben van,de egy gól,egy jó meccs, ebből egyik napról a másikra kilendítheti,Gerire ez szintén érvényes.
Sok a lehet, meg a biztató, meg a bármikor!!! De kérdem én hol van az a meccs és pláne az a gól ami majd…! Sajnos évek óta olvasom a vágyaitokat, véleményeiteket!
Na vagyunk a szarban megint!
Pedig ugye az „Anderlechtnél is volt próbajátékon, annyira rossz nem lehet” :) – érveltek sokan mellette :)
– jókat vitatkozgattunk itt anno róla.
Egyébként azért kíváncsi lennék annak az orvosnak a véleményére, aki szerződéskötés előtt megvizsgálta……volt ilyen egyáltalán? Jobb helyeken így megy úgy tudom, hogy van egy tüzetes vizsgálat szerződéskötés előtt.
Várható volt, hogy nem fogjuk látni játszani. :)
Hemi és a csodás igazolásaink, aztán csodálkozik hogy évről-évre nézhetetlenebb a játékunk.
De nem baj a cél az európai kupaindulás. Hajrá!
Nem tudom mennyire lehet beteg, ha egy lagymatag nb1-s szintet sem bír. Egyébként lehetne 20 perces csatár, ha tényleg olyan ügyes, akkor a végét megpörgetve lehetne ügyeletes cserecsatár. :) Ha viszont annyit sem bír a szervezete, akkor nagyon gyorsan el kell tőle köszönni. :(
Gondolom nem kap orvosi engedélyt,az lehet a problema ! A korházból kijövetele és rehabilitálása után már legalább egy hónap eltelt amióta edzésben lehet.Most derül ki hogy nem alkalmas játékra,vagy nem kap sportorvosi engedélyt !