Játékvezető: Antonio Melnjak (L. Pajic, M., Balen)

V: Antonio Melnjak (L. Pajic, M., Balen)
G: Gajzler (70.), ill. Krajcsovics (5.)

Rijeka: Zadro – Smolcic, Kresic, Dujmovic, Bodetic (Vlasenko, 62.) – Babic (Alvarez, 62.), Vrancic, Banda – Halilovic (Gajzler, 62.), Djuricin, Simcic
Vezetőedző: Sergej Jakirovic

Honvéd: Tujvel (Dúzs, a szünetben) – Szabó A., Klemenz, Török K. (Tamás K., a szünetben) – Doka, Mitrovic, Átrok, Benczenleitner (Kocsis G., 79.) – Krajcsovics, Kerezsi, Domingues (Menyhárt, 68.)
Vezetőedző: Dean Klafuric

5. perc: Doka indította Krajcsovicsot jobb oldalon, aki 12 méterről a kifutó kapus mellett a kapu jobb oldalába emelt. 0–1.

16. perc: Halilovic passzolta be a labdát a védők mögé, a kifutó Tujvel pedig tisztázott, s közben pedig Simicet is földre vitte – a játékvezető szerint kapusunk szabálytalan volt, így tizenegyest ítélt. A büntetőt Djuricin végezte el, a jobb alsó sarok felé tartó lövését Tujvel bravúrral hárította!

70. perc: Vrancic szögletét Vlasenko fejelte kapura, Dúzs még odaért a labdára, majd Gajzler duplázott, s bár Klemenz és Szabó Alex próbált menteni, a labda a lécre pattant, majd végül a hálóban kötött ki. 1–1