Dajka László 🥇🥇🥇🥇🥇🥉🏆🏆

Születésnap 1959.04.29.
Kor 61
Szezon 2020-21, 2019-20
Beosztás ellenfél megfigyelő, szakmai koordinátor, pályaedző
Születési hely
Csatlakozott 2020.05.03.
  • 2020.05.03. // bejelentik 2021.06.30-ig.
  • 2020.07.11. // Bódog stábjában: edző és szakmai koordinátor.
  • 2020.10.14. // Klausz pályaedzői kinevezése után a szakmai koordinátorság mellett az ellenfelek feltérképezéséért is felel.

eredményei //

  • játékosként
    • bajnok 1979-80, 1983-84, 1984-85, 1985-86, 1987-88
    • bronzérmes 1982-83
    • kupagyőztes 1984-85
    • kupaezüst 1982-83, 1987-88
  • edzőként
    • kupagyőztes 2019-20