14:59 —– Újpest – Bp. Honvéd | 2015.08.16. 18h @ Megyeri —–
16:03 Elég jó a hangulat a KöKin, hamarosan indulás van a buszokhoz.
16:59 Megérkeztünk szép számban Újpestre.
17:31 Itt a két kezdőcsapatt. Ignja a padon, Lovric kezd a helyén.
17:45 Vagyunk.
17:47 A hazaiban zacskós vizet osztanak. Elég szimpatikus dolog ebben a melegben. Remélem a vendégben is van.
17:56 Hosszú meg a sor a büfében, remélem beérek kérdésre. Mögöttem Szabó képviselőasszony már nem biztos :)
17:58 Persze amikor visszaérek, akkor az egész sört fel kell állítanom, hogy bemászhassak középre.
17:59 Na, Wintermantel már kész, végre én jövök. Sok itt a celeb.
18:07 Hidi helyett végül Prosser kezdett. A padra Ihrig-Farkas ült.
18:09 7. Nagy Geri szerez labdát, sarokkal Botkához passzol, aki vezeti, majd Gyulának teszi. Tizenhatról a kapu fölé száll végül a labda.
18:11 8. Balogh viszi be szépen, jól passzol, szögletre mentünk. A szögi semmi.
18:12 11. Először szólal meg a táborunk. Elég jó.
18:12 9. Hazard elől ment szépen szögletre Bobál. A szögi megint semmi.
18:14 13. Holender szögletét fejelik ki Lovric elől.
18:14 Vicces, mindkét tábor ugyanazt mondja: xyz szurkolók vagyunk. Egymás szüneteibe ordítanak bele. Folyamatos a hangzavar.
18:20 19. Gyula sárga.
18:20 18. Hazard-Balogh összjátéka után Szabi véd a bal alsó előtt.
18:21 Tök jó a Megyerin a gyerekterasz, csak épp a legtűzöbb napos helyre jelölték ki. Jajj.
18:24 21. Vécsei ível be egy szabit harmincról. Kamber lefejeli üresbe. Az ellenakció végén Hazard találja magát lesen az ötösünk sarkán.
18:25 23. Az újabb újpesti szöglet Mohl feje előtt szál el picivel. Veszélyes volt.
18:26 24. Bobál indítása lesen éri Gyulát. Kár érte.
18:28 26. Gyula passzol a tizenhatoson belülre Holendernek, de sajna két csel után szerelik. Ebben több volt.
18:29 28. Ivószünet.
18:33 31. Kemenes húz le egy szögletet, indítja Proszit, aki kézzel veszi át az újpesti tizenhatos előtt.
18:39 38. Holender teszi be a szögletet a lövőn álló Kambernek, aki csúnyán eltöri fölé-mellé.
18:39 37. Bobál és Gyula hozza fel a labdát. Gyula lő tizenhatról, szögletre/oldalhálóra mentenek.
18:41 39. Vécsei, Nagy Geri és Proszi kicsiben. Utóbbi lábáról szedik le az ötös előtt. Ebben is több lehetett volna.
18:42 40. Balog teszi ki Mohlnak. A centerezésre szerencsére nem érkezik senki, így az elmegy a kapu előtt.
18:45 Érdekes, hogy Kamber sokszor annyira hátul játszik, hogy már szinte söpröget Lovric és Bobál mögött.
18:46 44. Kamber vágja fel húsznál Suljicot sárgáért.
18:47 45. Bardhi elcsavarja a sorfal fölött. Szabi véd a bal alsónál.
18:49 Vége a félidőnek. 0-0
18:49 45+2 Holender adja el egy rossz háromszögezés közben. A centerezés megint elmegy a kapunk előtt, Baráth ment szögletre.
18:52 A 40. perc környékén volt három jó percünk, de azon kívül inkább az Újpest a kezdeményezőbb. Nehéz lesz.
19:03 Most kapom a hírt, hogy félidőben elfogyott a sör a vendégben. :(
19:04 46. Nagy Gábor rúgja fel Holendert a tizenhatos sarkán. Sárga.
19:05 47. A szabit Vécsei a sorfalba rúgja.
19:07 48. Proszi rúg fel valakit. Sárga.
19:07 48. Újabb szabit rúgunk tizenhatos oldalvonalától. Holender be, Lovric elől szögletre mentenek.
19:09 50. Gyula fejel ki a kapunk előtt egy szélről jövő szabadrúgást, majd a kontra végén lő. Balajcza véd.
19:12 52. Kemenes húzza le Perovic és Bardhi elől.
19:15 56. Prosser helyett Vernes.
19:20 Rossi feltalálta a fordított WM-et. Úgy tűnik 5-2-3-at játszunk.
19:22 63. Kamber óriási bedobása után hatalmas kavarodás a kapu előtt, de a végén Gyula bevágja. GÓL!!!! 0-1
19:24 65. Hazard és Perovic le, Tóth Patrik és Vadász be.
19:24 65. Vécsei vállalkozik lövésre harmincról. Fölé.
19:25 65. Tóth azonnal eljátszana egy tizit, de helyette sárgát kap Vadkettőtől.
19:27 67. Lovric kap sárgát Bardhi felvágásáért a kapunktól 21 méterre.
19:28 69. Ivószünet.
19:28 Mohl szabiját Baráth fejeli ki a jobb felső elől.
19:29 4157 néző van a Barbiban, most mondják be.
19:32 73. Balogh kap sárgát Vernes felvágásáért.
19:32 72. Sankovic lőhetett volna tizenötről, de Baráth levarázsolja a lábáról a labdát.
19:33 74. Lovric ment nagyot a magát lövőre cselező Balogh elől.
19:34 75. Gyula helyett Délczeg és Bardhi helyett Cseke.
19:36 77. Vernes oldalról elvégzett szabadrúgását Vécsei fejeli fölé az ötös sarkáról.
19:38 78. A kontra végén Tóth Patrik lövését védi bravúrral Szabi, majd az ismétlést Baráth akadályozza meg. Kellett.
19:39 80. Holender helyett Gazdag.
19:45 86. Percek óta nagyon nyom az Újpest.
19:46 87. Oldalról elvégzett újpesti szabi. Mindenkin átmegy, a végén Cseke lövését védi bravúrral Szabi.
19:48 88. A szögletet Tóth Patrik belövi. 1-1 GÓL!!!!
19:51 91. Gazdag kap sárgát.
19:52 92. Nagy Geri is sárga.
19:53 Nem tudtuk kihúzni a végét, maradt az 1-1.
19:53 Vége!!!!
19:55 Jár a taps.
20:07 Vasas-Videoton 2-1 :)
20:08 Mivel nem engednek ki, így bejöttem a sajtótájékoztatóra. Egyelőre várunk.
20:11 Rossi már itt, Vignjevicre várunk.
20:14 Rossi: az első félidőben jó taktikai meccs volt. A második félidőben a gól után meg kellett volna rúgni a másodikat.
20:15 Rossi: Az utolsó tizenöt perc viszont durván az Újpesté volt.
20:18 Vignjevic: (rettenet hosszan és meditatív mondja, nem irigylem a tolmácsát)
20:19 Vignjevic: nem tetszett neki a csapata játéka, mintha nem akarnák megnyerni a meccset.
20:21 Vignjevic: az egy pontot a szurkolóknak köszöni, mert magától nem volna. Elnézést kér a csapata mai játékáért.
20:22 Hopp, Vignjevic “a játékosok egy csoportjának” gratulál csak.
20:24 Rossi: Hidi izomsérülés, nem mertek kockáztatni.
20:25 Rossi: sok hiba volt a védelemben az eddigi meccseken, Ignja ennek lett az áldozata (külföldit külföldre, Bobál U20, így jött ki)
20:26 Rossi: nem Ignja a ludas egyszemélyben, de kellett a frissítés, és döntenie kellett.
20:30 Vége. Rossi és Vignjevic mosolyogva fog kezet.