Mastodon

A stadion egyébként kifejezetten hangulatos, egyedül a tribün oldalán a két túlméretezett kapu ront valamit a látványon. Valamint a konyhák lelátóra(!) néző ablakaival megszakított betonfal. (fotó: Gyuri)

A stadion egyébként kifejezetten hangulatos, egyedül a tribün oldalán a két túlméretezett kapu ront valamit a látványon. Valamint a konyhák lelátóra(!) néző ablakaival megszakított betonfal. (fotó: Gyuri)

Feliratkozás
Visszajelzés
guest

0 hozzászólás