A stadion egyébként kifejezetten hangulatos, egyedül a tribün oldalán a két túlméretezett kapu ront valamit a látványon. Valamint a konyhák lelátóra(!) néző ablakaival megszakított betonfal. (fotó: Gyuri)
Feliratkozás
0 hozzászólás