Pisont István 🏆

Születésnap 1970.05.16.
Kor 52
Szezon 2020-21, 2019-20
Beosztás vezetőedző, edző, pályaedző
Születési hely
Csatlakozott 2019.06.16.
  • 2020.03.19. // Sannino után ideiglenesen a HonvĂ©d edzĹ‘je.
  • 2020.07.11. // BĂłdog stábjában: asszisztens edzĹ‘.
  • 2020.12.07. // BĂłdog után ideiglenesen a HonvĂ©d edzĹ‘je.
  • 2020.12.29. // A 2020/21-as idĂ©ny vĂ©gĂ©ig hosszabbĂ­tottak vele vezetĹ‘edzĹ‘kĂ©nt.
  • 2021.02.14 // közös megegyezĂ©ssel távozik, azonban más szerepkörben a klubnál marad.
  • 2022.07.20. // a HonvĂ©d anyagábĂłl kiderĂĽl, hogy az elmĂşlt idĹ‘ben a kölcsönjátĂ©kosok megfigyelĂ©sĂ©vel foglalkozott, mostantĂłl viszont tehetsĂ©gkutatĂł lesz.

eredményei //

  • játĂ©koskĂ©nt
    • bajnok 1988-89, 1990-91, 1992-93
    • ezĂĽstĂ©rmes 1993-94
    • bronzĂ©rmes 1991-92
    • kupagyĹ‘ztes 1988-89, 1995-96
    • kupaezĂĽst 1989-90, 1993-94
  • edzĹ‘kĂ©nt
    • kupagyĹ‘ztes 2019-20