Mastodon

Napikispest 2015.11.23.

  • lapok // 
    • Nagy Geri az Újpest ellen letöltötte az ötsárgás eltiltását.
    • Négy sárgája van: Botka, Bobál, Baráth, Lovric, Gazdag, Vernes vagyis ha jól számolunk, akkor a komplett kezdővédelmünknek.
  • NB III // Vége az őszi szezonnak.
  • labdabiztos // Bezárult a teljes kör, mindenki jobb mindenkinél! Nincs már körbeveretlen csapat.
  • M4 sport // Egy érdekes cikk a 444-en a közszolgálati sportadó nézettségéről. Például kiderül, hogy igazából néznék őket, ha közvetíthetné az NB I-et, de azt meg nem engedik neki.
  • érdekesség // Megszűnik a mindmáig egyetlen névszponzorunk, a TIG Tartalékgazdálkodási Igazgatóság. (via hvg)
  • Honvéd – Újpest @ M4 // csütörtök 13:43-15:32 között.

Küldeném azoknak, akik nyitottak a furcsa építészeti megoldásokra

Kinéztem tegnap a fakó Pénzügyőr elleni meccsére Pasarétre, ahol volt olyan, hogy 4-2-4-ben támadtunk, és bár a vége mégis 0-1 lett, nem panaszkodhatunk, mert két egészen fantasztikus kapusteljesítményt láthattunk. Nálunk a majd csak decemberben 17 éves Vajda mutatott be két olyan reflexmozdulatot, ami egyszerűen nincs, a Fináncban pedig a legnagyobb Dalton-fivérnek beöltözött Hajdu Gergely.

dalton_fiverek
Állítom, ha nem Averell véd, hanem mondjuk Jack, akkor döntetlen, ha William, akkor nyerünk, és ha Joe, akkor kiütjük a Pénzügyőrt

„Küldeném azoknak, akik nyitottak a furcsa építészeti megoldásokra” bővebben