- lapok //
- Nagy Geri az Újpest ellen letöltötte az ötsárgás eltiltását.
- Négy sárgája van: Botka, Bobál, Baráth, Lovric, Gazdag, Vernes vagyis ha jól számolunk, akkor a komplett kezdővédelmünknek.
- NB III // Vége az őszi szezonnak.
- Az utolsó meccsen, tegnap: Honvéd – Gyula 1-0, Vernes tizenegyesből lőtt góljával.
- A tizenhét csapatos bajnokság félidejében a tizedik helyen állunk.
- Folyatás február 14-én, otthon, a Szentlőrinc ellen.
- labdabiztos // Bezárult a teljes kör, mindenki jobb mindenkinél! Nincs már körbeveretlen csapat.
- M4 sport // Egy érdekes cikk a 444-en a közszolgálati sportadó nézettségéről. Például kiderül, hogy igazából néznék őket, ha közvetíthetné az NB I-et, de azt meg nem engedik neki.
- érdekesség // Megszűnik a mindmáig egyetlen névszponzorunk, a TIG Tartalékgazdálkodási Igazgatóság. (via hvg)
- Honvéd – Újpest @ M4 // csütörtök 13:43-15:32 között.
Címke: NB III
Küldeném azoknak, akik nyitottak a furcsa építészeti megoldásokra
Kinéztem tegnap a fakó Pénzügyőr elleni meccsére Pasarétre, ahol volt olyan, hogy 4-2-4-ben támadtunk, és bár a vége mégis 0-1 lett, nem panaszkodhatunk, mert két egészen fantasztikus kapusteljesítményt láthattunk. Nálunk a majd csak decemberben 17 éves Vajda mutatott be két olyan reflexmozdulatot, ami egyszerűen nincs, a Fináncban pedig a legnagyobb Dalton-fivérnek beöltözött Hajdu Gergely.

„Küldeném azoknak, akik nyitottak a furcsa építészeti megoldásokra” bővebben