Tegnapikispest 2020.06.19.

 • Nagy Geri // egy plusz opció évet hosszabbított. (via honvedfc)
 • mindenféle pletykák //
  • hogy Zsótér állítólag már aláírt,
  • hogy Kesztyűs is marad, és már rég aláírt,
  • hogy Otigba (27 éves) iránt érdeklődünk (nem meglepő, hiszen Otigba hosszan sérült volt),
  • esetleg a Videotonnal szakító Vinícius (30 éves) (de ez már tényleg akkora találgatás, ami valószínűleg a sérülésének szól).

Ellenben nem lennénk meglepődve, ha Rossi, a válogatott érdekeit szem előtt tartva, helyet keresne az esetleg számításba vehető játékosoknak, és Otigba, illetve Vinícius bőven beleesik a kategóriába. Innen már csak egy lépés összekombinálni a kiöregedő védelmünket a hirtelen felszabaduló belsővédőkkel.

Az első perces véleményem a belsővédős pletykákról, hogy legyenek akármilyen jó játékosok (azok), én egyikükből se nézem ki, hogy akkora karakter lenne, mint Iván, vagy Kambi. Bár az is igaz, a franc se gondolta volna, hogy Batik ilyen gyorsan képes lesz belesimulni a közegbe.

“Tegnapikispest 2020.06.19.” bejegyzéshez 66 hozzászólás

 1. Engem az is érdekel, kik lesznek a távozók.. King, George ugye tutti, Lanza kérdéses, Mezgrani, Aliji, Kálnoki Szendrei maradnak?

    1. Valahogy sejtettem a következő részt: “Megjegyzés: a Transfermarkt adatbázisában akadtak olyan játékosok, akikről nem találtunk konkrét információt, őket is összeszedtük minden csapatnál.” Tehát megint a TM adataira hagyatkozik egy oldal.

 2. Azért az se lenne semmi, hogy két magyar néger(bár ezt a szót mostanában nem illik már említeni sem) váltaná a két délszlávot… :D

  Én személy szerint Otigbára látok esélyt, de Viniciusnak tuti összelapátolnak az ügynökei valami lengyel, vagy hasonló szerződést.

 3. A pletykák közül, megmondom őszintén, Zsótérnak tudnék örülni. Növelné középpályán a variációs lehetőségeket.

  Litauszkit egy jó karakternek tartom így kívülről, benne ott lehetett volna egy batiki út nálunk, de ott már a Vasast mondják.

  Vinícius jó védő, fura is nekem, hogy a Fvár lemond róla. Őt el tudnám képzelni évekig Kispesten, nem az a teljesen üres zsoldos talán. Lényeg a hosszú táv lenne…

  Otigba viszont nekem karcos. A válogatott körüli mizéria is már egy kissé narcisztikus fazont mutatott, erre rájött két év az oroszpáli agyleépítő gyehennában (nézzünk csak rá a zsoldosra, az is hova züllött), ott félnék az öltözőre tett hatástól, a csak önérdekek nézésétől… ha ezek a hírek egyáltalán komolyak, persze.

  Olyan arcok kellenek, akik beállnak a sorba, akiket feldob, hogy Kispesten még van nyomokban valami focihangulat, és nem az a műanyag szar, ami a Videotonnál, plázafratyinál. Talán van még 1-2 olyan fazon, akinek ez is számít valamennyit a delláré mellett.
  Ráadásul Fanta válogatottas-rossis eszmefuttatása akár még logikus is lehet e téren.

  Nagy Gergő hosszabbításának sok fórumtársunkhoz hasonlóan (és más fórumtársak agyfaszát előidézve) nagyon örülök, jó az üzenete.

  Ha így folytatja az új vezetés, még a kedves olvasók is megélik, hogy az RW nem egy magát emésztő szikár fax lesz, hogy Pelsót (és az általa idézett költőt) plagizáljam.

  1. Én éppen Zsótértól félnék kicsit.
   Ha ő nem standard kezdő, sértődött lesz. (Márpedig Rossinál sem volt az…)
   Viszont kezdőként hol lehet játszatni?
   Legtöbbször csak a szélen.

  2. A hivatalos sztori szerint a benzinkutasok nem mondtak le róla, ő nem akar maradni. Ez alapján arra lehet következtetni, hogy vagy nem a lóvé a lényeg és akkor lehet esély rá, vagy pont a nagyobb lóvé a lényeg és akkor nem Kispesten fogják ezt neki a legyek összehordani. :D

  3. Én még mindig azt gondolom, azt érzem, nincs annyi pénzünk, hogy nálunk ne legyen kiemeltem fontos prioritás az öltözői hangulat milyensége.
   Bár, állítólag Urbányi ennek magas szinten tartásában nagyon erős, én mégis tartok tőle, hogy olyan irányba indulnánk el egy
   ” éjszaka császárának ” becézett Ugraival, az éjszakázást tőle nem kevesbé megvető Otigbával /ugye emlékszúnk a “spanglis” videóra vele kapcsolatban, ill arról nem is beszélve, hogy közel Lanza szintű hisztis hangulatember mindkettő/, ami pont a minőség hianya miatt létfontosságú, az eredményességhez elengedhetetlenül fontos egységet amortizálná le pillanatok alatt egy olyan időszakban, amikor számukra kedvezőtlenül alakulnak dolgok.
   Örülök Ugra 3-4 meccse tartó / több szurkertársat megbabonázó / szárnyalásának! De én azt mondom, kicsit lassítani kellene vele kapcsolatban / is /!
   Mint ahogy nem kell temetni az új tulajokat / bár én is többen, másban reménykedtem mint amit kaptunk tölük eddig /, úgy Rolandot sem kellene ily’ rövid idő után Isteni magasságokba emelni, ráadásul olyanok kárára akik ezért a klubért már nem keveset tettek!!!
   Most fut a szekér / bár én inkább gondolom ezt a kupagyőzelem okozta szél meglovaglásának, mintsem óriási forma javulásnak /, amit természetesen ki kell élvezni, de ez nem azt jelenti, hogy két lábbal a föld felett járjunk! Az oroszok már a spájszban vannak és ki is fejtik áldásos tevékenységúket! Otigbával egy usankával több lenne.
   Nem győzöm hangsúlyozni: Én tévedjek!

  1. Én meg azt, hogy az jöjjön aki valóban a Honvédban akar focizni, és a csapatot nagy mértékben erősíti!😉

 4. Hanta…szerintem nem fogunk akkora karaktereket találni, mint a 2 öreg.
  leginkább azért, mert nincs már ilyen… legalábbis én nem látom őket.
  és valahol itt van a lényeg : “Bár az is igaz, a franc se gondolta volna, hogy Batik ilyen gyorsan képes lesz belesimulni a közegbe.”
  a 2 öreg “lényege” most már épp lehet, hogy formálják vagy tartsák meg a közeget olyannak, ami mentálisan erőssé teszi a csapatot és ami az érkezőket beszippantja, erősíti, melóra inspirálja és jó irányba tereli.

  1. Ha már úgyis van egy rakás marketing igazgatónk, lehetne kreálni a szerződése lejárta után Kambernek egy mondjuk “Utánpótlás és felnőtt csapat motivációs igazgató” titulust vagy ilyesmit :D, és ő majd szépen beleneveli a “karaktert” a népbe, hogy miképpen is kell hozzáállni minden meccshez egy játékosnak, aki felveszi a klubunk mezét. :D

   1. Pontosan! Én is úgy látom, hogy egy olyan Kispest mellett elkötelezett játékosnak, mint Kambernak meg kell találni a helyét a Klubba….Ő egy olyan személyiség, akire fel lehet nézni, kiváló motivátor és tényleg élni-halni tudna a klubért. :)

 5. Talán ha ők is játszanak majd itt 5-6-7 évet, akkor meglesz az a karakter is.

  1. így van.
   Bár az már korábban is látszott Kamberen és Lovricon, hogy nagy harcosok, de nálunk ez még inkább kidomborodott.
   A 2 szóban forgó érkező, azért simán van az a szint, amit a 2 öreg tolt középen, sőt, ha valóban egészségesek, akkor sokat erősödnénk velük, szerintem!

 6. Engem az is érdekel, kik lesznek a távozók.. King, George ugye tutti, Lanza kérdéses, Mezgrani, Aliji, Kálnoki Szendrei maradnak?

    1. Valahogy sejtettem a következő részt: “Megjegyzés: a Transfermarkt adatbázisában akadtak olyan játékosok, akikről nem találtunk konkrét információt, őket is összeszedtük minden csapatnál.” Tehát megint a TM adataira hagyatkozik egy oldal.

 7. Azért az se lenne semmi, hogy két magyar néger(bár ezt a szót mostanában nem illik már említeni sem) váltaná a két délszlávot… :D

  Én személy szerint Otigbára látok esélyt, de Viniciusnak tuti összelapátolnak az ügynökei valami lengyel, vagy hasonló szerződést.

 8. Szten Lanza megy (nem marad, ha jobban tetszik) Otigba, Vini vonal kamu, Donát jon.
  Egyetertek Latyival, nincs penzunk. Otletszeru, kukazott igazolasok lesznek, utolso pillanatos imgyenemberek, legfeljebb egy “nagyobb nev”, olyan szurkersimogato. Ha tevedek, itt fogok bocsanatot kerni.

 9. Otigba szimpatikus srác, én örülnék neki.

  Lényeges azonban, ha Zsótér érkezik, változnia kell a felállásnak, mert Zsótér nem elég jó irányítónak – ergo a jelenlegi felállásunknak annyi, szélsőkkel kell játszanunk.

  Erre még Soltész Dominik van ott a jelenlegi keretben, akinek voltak nagyon jó meccsei az nb2ben, de még 1-2 évet valószínűleg érnie kell.

  Más játékos viszont nincs, esetleg még Tóth Péter.

  1. Szabolcs40 említette pl. a Berecz vonalat
   azért 1 Gazdi, Berecz, Szendrei hármas elég kreatív középpályát jelentene, kimondott irányító nélkül is

 10. A pletykák közül, megmondom őszintén, Zsótérnak tudnék örülni. Növelné középpályán a variációs lehetőségeket.

  Litauszkit egy jó karakternek tartom így kívülről, benne ott lehetett volna egy batiki út nálunk, de ott már a Vasast mondják.

  Vinícius jó védő, fura is nekem, hogy a Fvár lemond róla. Őt el tudnám képzelni évekig Kispesten, nem az a teljesen üres zsoldos talán. Lényeg a hosszú táv lenne…

  Otigba viszont nekem karcos. A válogatott körüli mizéria is már egy kissé narcisztikus fazont mutatott, erre rájött két év az oroszpáli agyleépítő gyehennában (nézzünk csak rá a zsoldosra, az is hova züllött), ott félnék az öltözőre tett hatástól, a csak önérdekek nézésétől… ha ezek a hírek egyáltalán komolyak, persze.

  Olyan arcok kellenek, akik beállnak a sorba, akiket feldob, hogy Kispesten még van nyomokban valami focihangulat, és nem az a műanyag szar, ami a Videotonnál, plázafratyinál. Talán van még 1-2 olyan fazon, akinek ez is számít valamennyit a delláré mellett.
  Ráadásul Fanta válogatottas-rossis eszmefuttatása akár még logikus is lehet e téren.

  Nagy Gergő hosszabbításának sok fórumtársunkhoz hasonlóan (és más fórumtársak agyfaszát előidézve) nagyon örülök, jó az üzenete.

  Ha így folytatja az új vezetés, még a kedves olvasók is megélik, hogy az RW nem egy magát emésztő szikár fax lesz, hogy Pelsót (és az általa idézett költőt) plagizáljam.

  1. Én éppen Zsótértól félnék kicsit.
   Ha ő nem standard kezdő, sértődött lesz. (Márpedig Rossinál sem volt az…)
   Viszont kezdőként hol lehet játszatni?
   Legtöbbször csak a szélen.

  2. A hivatalos sztori szerint a benzinkutasok nem mondtak le róla, ő nem akar maradni. Ez alapján arra lehet következtetni, hogy vagy nem a lóvé a lényeg és akkor lehet esély rá, vagy pont a nagyobb lóvé a lényeg és akkor nem Kispesten fogják ezt neki a legyek összehordani. :D

  3. Én még mindig azt gondolom, azt érzem, nincs annyi pénzünk, hogy nálunk ne legyen kiemeltem fontos prioritás az öltözői hangulat milyensége.
   Bár, állítólag Urbányi ennek magas szinten tartásában nagyon erős, én mégis tartok tőle, hogy olyan irányba indulnánk el egy
   ” éjszaka császárának ” becézett Ugraival, az éjszakázást tőle nem kevesbé megvető Otigbával /ugye emlékszúnk a “spanglis” videóra vele kapcsolatban, ill arról nem is beszélve, hogy közel Lanza szintű hisztis hangulatember mindkettő/, ami pont a minőség hianya miatt létfontosságú, az eredményességhez elengedhetetlenül fontos egységet amortizálná le pillanatok alatt egy olyan időszakban, amikor számukra kedvezőtlenül alakulnak dolgok.
   Örülök Ugra 3-4 meccse tartó / több szurkertársat megbabonázó / szárnyalásának! De én azt mondom, kicsit lassítani kellene vele kapcsolatban / is /!
   Mint ahogy nem kell temetni az új tulajokat / bár én is többen, másban reménykedtem mint amit kaptunk tölük eddig /, úgy Rolandot sem kellene ily’ rövid idő után Isteni magasságokba emelni, ráadásul olyanok kárára akik ezért a klubért már nem keveset tettek!!!
   Most fut a szekér / bár én inkább gondolom ezt a kupagyőzelem okozta szél meglovaglásának, mintsem óriási forma javulásnak /, amit természetesen ki kell élvezni, de ez nem azt jelenti, hogy két lábbal a föld felett járjunk! Az oroszok már a spájszban vannak és ki is fejtik áldásos tevékenységúket! Otigbával egy usankával több lenne.
   Nem győzöm hangsúlyozni: Én tévedjek!

 11. 1 szerencsés, korábbi évekhez viszonyítva “szignifikánsan jobb” :) igazolási időszak után
  kezdő kalkuláció(k)….
  🔴⚫️  
  Tujvel – Mezga,Batik,Vini(Bobál),Uzoma – Berecz, Szendrei(Hidi) – Zsótér, Lanza(Szendrei)Gazdi- Ugrai
  🔴⚫️  
  Tujvel – Mezga,Batik,Bobál,Uzoma – Berecz, Szendrei – Zsótér,Gazdi, Ugrai – Adeniji

  🔴⚫️  

  1. túl szép :) ezzel már a bajnokságra is rá lehetne menni!

   sajnos már ott elcsúszik, hogy a zsoldos befaszott. :(

 12. muszáj szignifikánsan jobbnak lenni…… :D
  Lanzának én is max 10% esélyt adok és nem is igazán tudom, h mi lenne a szerencsésebb verzió hosszabb távon, már másodszor adja jelét annak, h mást tesz, mint amit mond. :/ és lehet h mást mond, mint amit gondol.
  mindenesetre ***** Vinicius, Bobál, Berecz,Zsótér…esetleg BobálG/Adeni 1 csillagos 5ös igazolás lenne.

 13. Szten Lanza megy (nem marad, ha jobban tetszik) Otigba, Vini vonal kamu, Donát jon.
  Egyetertek Latyival, nincs penzunk. Otletszeru, kukazott igazolasok lesznek, utolso pillanatos imgyenemberek, legfeljebb egy “nagyobb nev”, olyan szurkersimogato. Ha tevedek, itt fogok bocsanatot kerni.

 14. Az elmult évek történései fényében elég jót huzott az öreg a Lanza-Batik+ két talicska dollár cserével…

  1. Igen csak mindenki elefelejti, hogy most viszont fizetni kéne Lanzáért, a tavalyi kölcsönvétel szerint.

 15. 1 szerencsés, korábbi évekhez viszonyítva “szignifikánsan jobb” :) igazolási időszak után
  kezdő kalkuláció(k)….
  🔴⚫️  
  Tujvel – Mezga,Batik,Vini(Bobál),Uzoma – Berecz, Szendrei(Hidi) – Zsótér, Lanza(Szendrei)Gazdi- Ugrai
  🔴⚫️  
  Tujvel – Mezga,Batik,Bobál,Uzoma – Berecz, Szendrei – Zsótér,Gazdi, Ugrai – Adeniji

  🔴⚫️  

  1. túl szép :) ezzel már a bajnokságra is rá lehetne menni!

   sajnos már ott elcsúszik, hogy a zsoldos befaszott. :(

 16. Az elmult évek történései fényében elég jót huzott az öreg a Lanza-Batik+ két talicska dollár cserével…

  1. Igen csak mindenki elefelejti, hogy most viszont fizetni kéne Lanzáért, a tavalyi kölcsönvétel szerint.

 17. muszáj szignifikánsan jobbnak lenni…… :D
  Lanzának én is max 10% esélyt adok és nem is igazán tudom, h mi lenne a szerencsésebb verzió hosszabb távon, már másodszor adja jelét annak, h mást tesz, mint amit mond. :/ és lehet h mást mond, mint amit gondol.
  mindenesetre ***** Vinicius, Bobál, Berecz,Zsótér…esetleg BobálG/Adeni 1 csillagos 5ös igazolás lenne.

 18. Talán ha ők is játszanak majd itt 5-6-7 évet, akkor meglesz az a karakter is.

  1. így van.
   Bár az már korábban is látszott Kamberen és Lovricon, hogy nagy harcosok, de nálunk ez még inkább kidomborodott.
   A 2 szóban forgó érkező, azért simán van az a szint, amit a 2 öreg tolt középen, sőt, ha valóban egészségesek, akkor sokat erősödnénk velük, szerintem!

 19. Otigba szimpatikus srác, én örülnék neki.

  Lényeges azonban, ha Zsótér érkezik, változnia kell a felállásnak, mert Zsótér nem elég jó irányítónak – ergo a jelenlegi felállásunknak annyi, szélsőkkel kell játszanunk.

  Erre még Soltész Dominik van ott a jelenlegi keretben, akinek voltak nagyon jó meccsei az nb2ben, de még 1-2 évet valószínűleg érnie kell.

  Más játékos viszont nincs, esetleg még Tóth Péter.

  1. Szabolcs40 említette pl. a Berecz vonalat
   azért 1 Gazdi, Berecz, Szendrei hármas elég kreatív középpályát jelentene, kimondott irányító nélkül is

 20. Hanta…szerintem nem fogunk akkora karaktereket találni, mint a 2 öreg.
  leginkább azért, mert nincs már ilyen… legalábbis én nem látom őket.
  és valahol itt van a lényeg : “Bár az is igaz, a franc se gondolta volna, hogy Batik ilyen gyorsan képes lesz belesimulni a közegbe.”
  a 2 öreg “lényege” most már épp lehet, hogy formálják vagy tartsák meg a közeget olyannak, ami mentálisan erőssé teszi a csapatot és ami az érkezőket beszippantja, erősíti, melóra inspirálja és jó irányba tereli.

  1. Ha már úgyis van egy rakás marketing igazgatónk, lehetne kreálni a szerződése lejárta után Kambernek egy mondjuk “Utánpótlás és felnőtt csapat motivációs igazgató” titulust vagy ilyesmit :D, és ő majd szépen beleneveli a “karaktert” a népbe, hogy miképpen is kell hozzáállni minden meccshez egy játékosnak, aki felveszi a klubunk mezét. :D

   1. Pontosan! Én is úgy látom, hogy egy olyan Kispest mellett elkötelezett játékosnak, mint Kambernak meg kell találni a helyét a Klubba….Ő egy olyan személyiség, akire fel lehet nézni, kiváló motivátor és tényleg élni-halni tudna a klubért. :)

  1. Én meg azt, hogy az jöjjön aki valóban a Honvédban akar focizni, és a csapatot nagy mértékben erősíti!😉

A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.