Pisont István 🥇🥇🥇🥈🥉🏆🏆🏆

Születésnap 1970.05.16.
Kor 50
Szezon 2020-21, 2019-20
Beosztás vezetőedző, edző, pályaedző
Születési hely
Csatlakozott 2019.06.16.
  • 2020.03.19. // Sannino után ideiglenesen a Honvéd edzője.
  • 2020.07.11. // Bódog stábjában: asszisztens edző.
  • 2020.12.07. // Bódog után ideiglenesen a Honvéd edzője.
  • 2020.12.29. // A 2020/21-as idény végéig hosszabbítottak vele vezetőedzőként.
  • 2021.02.14 // közös megegyezéssel távozik, azonban más szerepkörben a klubnál marad.

eredményei //

  • játékosként
    • bajnok 1988-89, 1990-91, 1992-93
    • ezüstérmes 1993-94
    • bronzérmes 1991-92
    • kupagyőztes 1988-89, 1995-96
    • kupaezüst 1989-90, 1993-94
  • edzőként
    • kupagyőztes 2019-20