Mastodon

Zsebekben turkálni kedvelőknek ajánljuk a következő posztot

Kijött az Átlátszó TAO-keresője a 2011 és 2016 közötti időszakról nyilvánosságra hozott dokumentumokkal. Egy klikk, egy keresés, és máris meg lehet nézni, hogy a GE, a Magyar Posta Életbiztosító, vagy mondjuk a Market Zrt. mennyi dellát csorgatott az utánpótlásunkba. Vagy mások máshova, akit, ami érdekel.

Ha lesz időm, végigmegyek én is a doksikon, és kigyűjtöm egy táblázatos formába, hogy még könnyebben fogyasztható legyen, de az nem ma lesz.

címlapkép: pixabay

Szerző: vh

Egy lőrinci kispesti Kőbányáról. Megtalálsz Blueskyon, emailt itt tudsz írni nekem, ha pedig üzennél, akkor Signalon vagy Telegramon keress. ||

17 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Laci Maci
Laci Maci
6 éve

Sziasztok ma van az alapkő letétel??!!

Sanzi
Sanzi
6 éve

Az, hogy a leglegleg honlapunk be se számol e jeles pillanatról azon már meg sem lepődök.

októberes
6 éve
Reply to  Laci Maci

Szia! Szerintem ma, és már le is tették.

zoli
zoli
6 éve

Kéne már ide egy hozzászólás…
Állítólag Genito visszajön Kispestre levezetni. Totti nálunk edz, már be is mutatkozott Kaszás Kálminak. Miért nem játszatja Supka Banó-Szabót?

Döme Sanya
Döme Sanya
6 éve
Reply to  zoli

Ha Geníto meg Totti jön, akkor nem fér be.?

veghhanta
6 éve
Reply to  Döme Sanya

Hemibá megmondta: padra nem igazolunk légióst!

Döme Sanya
Döme Sanya
6 éve
Reply to  veghhanta

Majd oda tesznek két széket a pad végére.

áfonya bácsi
Reply to  zoli

Nem lesz egyszerű dolga Genitónak, ha Kispestre akar levezetni, még a googlemaps sem tud ajánlani útvonalat Mozambikból.

Ceppo
6 éve
Reply to  áfonya bácsi

De tud, csak az a kerdes, hogy mar ‘kovesden be akarjuk allitani vagy raer az EL selejetezoben is:))))comment imagecomment image

áfonya bácsi
Reply to  Ceppo

Nekem nem dobott fel semmit, lehet be van állítva, hogy kihagyja a fizetős és járhatatlan utakat. :) Mondjuk simán el tudom képzelni Genit, amint mosolyogva szeli át egy homokfutóval a sivatagot. :)

Pelso
Pelso
6 éve
Reply to  áfonya bácsi

biztos gyalogosra volt állítva…vagy tömeg’re :D

áfonya bácsi
Reply to  Pelso

Lehet, akkor legalább már tudjuk, hogy egyelőre még nincs közvetlen buszjárat Maputo és Budapest közt. :)

veghhanta
6 éve
Reply to  áfonya bácsi

Ugye itt az egyelőre szón van a hangsúly? :)

áfonya bácsi
Reply to  veghhanta

Soha ne mondd, hogy soha… bár mondjuk a Maputo-Felcsút buszvonalat jelenleg reálisabbnak érzem.

photon
photon
6 éve
Reply to  áfonya bácsi

nem is kisvasutat?

trackback

[…] Kijött az Átlátszó TAO-keresője a 2011 és 2016 közötti időszakról nyilvánosságra hozott dokumentumokkal. Egy klikk, egy keresés, és máris meg lehet nézni, hogy a GE, a Magyar Posta Életbiztosító, vagy mondjuk a Market Zrt. mennyi dellát csorgatott az utánpótlásunkba. Vagy mások máshova, akit, ami érdekel. Ha lesz időm, végigmegyek én…Zsebekben turkálni kedvelőknek ajánljuk a következő posztot […]