Mindeközben pár napja Traoré (igen, az a Traoré) bemutatkozott a mali válogatottban

Gambia ellen kapott négy plusz öt teljes percet a Lipcsében játszó Haidara helyén.

Ezekben a percekben egyébként Mali a Traoré (Fradi), Traoré (exHonvéd) csatársorral támadott, és nem is eredménytelenül: a Fradi Traoréja a 95. percben tizenegyesből gólt lőtt. A vége 2-0 lett.

Jó, a posztot véletlen benthagytuk a rendszerben, de legalább közben lett egy videó, amin látszik, ahogy az isteni Boubacar nem vesz részt a kiharcolt tizenegyesben.

frissítés //

Boubacar tegnap óta kétszeres válogatottnak mondhatja magát. Az idegenbeli Gambia elleni meccsen is kapott pár percet.

Érdekesség, hogy a Fradiban azért elég jó másik Traoré is alig fél órát kapott, pedig hát klasszisokkal jobb futballistának tűnik, mint a mi Traorénk.

A vége egyébként: Gambia – Mali 1-0