Mastodon

Újabb bejelentések

Egy távozó, egy érkező.

Pinezits Máté @ Kozármisleny. Őszintén szurkolok neki.

Branko Pauljevic @ Honvéd. #nemértem.

Újpestről érkezik, és az érdemei felsorolása mellett annyi kimaradt a Honvéd bejelentéséből, hogy a napokban múlt 35 éves. Mivel jobbhátvéd, és a posztról Kovács Nikó ment, és Eördöghről is ilyesmiket hallani, legalább egy olyan játékos érkezett a posztra, aki az elmúlt évet végigjátszotta.

Nem publikálták, hogy mennyi időre írt alá.

-> nyári játékoskeringő


✉️ kapcsolat // itt írhatsz egyenesen nekünk.
💳 támogatni // pedig így tudod a munkánkat.

Szerző: vh

Egy lőrinci kispesti Kőbányáról. Megtalálsz Blueskyon, emailt itt tudsz írni nekem, ha pedig üzennél, akkor Signalon vagy Telegramon keress. ||

4 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
papparam
papparam
10 hónapja

Véssük az agyunkba, hogy nincs pénz Kovács Nikolaszra. 2024, Kispest. Köszönjük ner foci, kurva jó, hogy vagy nekünk! Fúj. (Tudom, ner nélkül már 2012-ben megszűntünk volna, magyar foci meg nem létezne, szóval örüljünk.)
Csertőinek örülök, hogy maradt.
Az eb-n a szép búcsúért szoríthatunk, sajnos a továbbjutásra nincs sok esély. Kár az első meccs megilletődöttségéért.
Pauljevic nem nyilatkozta, hogy végre nagy múltú csapathoz került?

zergetoll
zergetoll
10 hónapja
Reply to  papparam

Kovács Niko ezért pénzt kapott? – Döbbenetes.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
10 hónapja

Ugyebár menet közben azt hittük, hogy Pine miatt szerepel rosszul a csapat, aztán Csertőivel se lett sokkal jobb, tehát talán mégis inkább a kerettel volt a baj. Szóval lehet hogy Pine mégse kutyaütő.
Hanta, végül mennyit vert rá Aurél Pinére ppm-ben? (ha tudod kapásból)

papparam
papparam
10 hónapja

Nézzük a pozitív oldalát, ez azt is jelentené, hogy Csertői sem rossz. :)
(Mondjuk az gyanús is kezdett lenni, hogy 2019 óta minden edzőnk szar.)