Mastodon

Akkorát megyünk most demagógiában, hogy nyugodt szívvel ránk lehetne bízni a rezsicsökkentés kommunikációját is

Igen, annyira komoly a téma, hogy viccet csinálunk belőle.

Egyszerű játékra hívunk titeket: a hajtás után öt részletet idézünk a Honvéd kommunikációjából az elmúlt három hétből, és a ti feladatotok az, hogy kiderítsétek, melyik a kakukktojás, tehát melyik az, amelyik nem illik a sormintába.

„Akkorát megyünk most demagógiában, hogy nyugodt szívvel ránk lehetne bízni a rezsicsökkentés kommunikációját is” bővebben

Kétezer plusz hallgató alig egy nap alatt

Egész jól rajtolt a Nekünk a Kispest podcast.

A Nekünk a Kispest podcast 22 órával a rajtja után elérte a 2000 hallgatót. Köszi mindenkinek! 😍

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2025-07-25T15:37:01.821Z
„Kétezer plusz hallgató alig egy nap alatt” bővebben

Beszarsz, bazmeg, ilyen hablatyolást még a magyar futball elképesztő magyarázkodásain edződött lelkünk sem hallott az életben

A dilivonaton nemhogy fék nincs, szorgos serpáink még külön be is olajozzák a síneket.

A tegnapi ankét plenáris részében valaki megkérdezte, hogy miért zártkapusak az edzőmeccsek? És figyelj, mert tényleg beszarsz Fórizs sportigazgató válaszán. Szó szerint idézem:

„Erre nagyon egyszerű a válaszom. Ugye, az edzőmérkőzéseket bent játsszuk az akadémián, és ha jól tudom, oda kétszáz-háromszáz fő fér be. Ugye? Körül-belül ennyi ember fér be, és én azt gondolom, hogy most azér’ lett volna olyan érdeklődés a csapatra, hogy ennél sokkal többen szerettek volna bejönni, és inkább úgy döntöttünk, hogy nem szeretnénk, hogy

összevesszetek egymással,

ezért úgy döntöttünk, hogy inkább közvetítjük nektek. (Bekiabálások és hangos röhögés.) Hogy, ha a stadionban játszanánk a meccseket, akkor az NSÜ-nek folyamatosan bérleti díjat kellene fizetnünk. Akkor megígérem, megígérem, hogy legközelebb, a téli felkészülésben az utolsó hazai mérkőzés akkor nyilvános lesz, de ott nem szeretném, hogy

összevesszetek egymással.

Tehát akkor az első háromszáz ember jöhet majd be. Jó? Rendben van. Köszönöm.

„Beszarsz, bazmeg, ilyen hablatyolást még a magyar futball elképesztő magyarázkodásain edződött lelkünk sem hallott az életben” bővebben

Semmi különös: tíz nappal a meccs előtt elmentek a vendégjegyek

Videoton: pipa.

  • Sorozatban harmadik év a másodosztályban,
  • vidéki helyszín,
  • hétfő este nyolcas kezdés,
  • tévé is adja,

mindez különösebben nem érdekelte a kispesti szurkolókat, és már jóval a meccs előtt elkapkodták az összes jegyet.

„Semmi különös: tíz nappal a meccs előtt elmentek a vendégjegyek” bővebben