Mastodon

Napikispest 2018.04.19.

• bíróküldés // Karakó Ferenc fúj szombaton az Újpest ellen. Asszisztensek: Berettyán Péter és Varga Gábor, alapvonalik: Kassai Viktor, Urbán Eszter, tartalék: Szécsényi István. Karakó eddig négy meccset vezetett nekünk:
    • 2015.05.16. // Honvéd – Videoton 1-1
    • 2015.02.05.// Felcsút – Honvéd 0-3
    • 2016.03.05. // Honvéd – Vasas 0-0 – ez volt az, ahol Eppelt és Gazdagot is kiállította
    • 2016.10.22. // FTC – Honvéd 3-2
    • érdekesség #1, hogy Karakó NB I-es pályafutása első négy meccsén tartalék játékvezető volt, és mind a négy meccsen játszott a Honvéd. A négy meccsen mellékesen nulla gólt kaptunk.
    • érdekesség #2, hogy Karakó első három kiállított játékosa mind kispesti volt.
    • amúgy nem egy sokmeccses spori, általában a bajnokik harmadára küldik ki, és ezek harmadát is a Paksnak vezeti.