Mastodon

Napikispest 2026/06/24

Nyers, mobtabella, edzőmeccs

Nyers @ MTK

Nyers állítólag MTK. #játékoskeringő

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2026-06-23T14:04:21.061Z

Több helyen is megjelent, hogy Nyers az MTK-ba igazol. Ha minden igaz, akkor nagyon szerettük volna megtartani, azonban nem sikerült megegyezni velük. Jelentsen ebben az esetben a velük bármit, értve alatta a játékost és menedzserét.

Annyi biztos, hogy az MTK egy komoly gyűjtőhelye lett az exkispestieknek, főleg a fiatal exkispestieknek. Molnár Rajmundot tavaly adták el Lengyelországba, és azóta Rossi már a válogatott keretébe is behívta, valamint jelenleg is ott játszik Átrok és Kerezsi.

Mobtabella

„A Kispest úgy lett első, hogy az egyetlen tábor volt, aki mindig, minden szavazólapon szerepelt és azt 36-szor meg is nyert.”

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2026-06-24T08:58:20.539Z

A mobtabella szót talán a megboldogult Focivilág újságban olvashattam utoljára, szóval igencsak kellemes emlékékezet idézett meg. A lényege, hogy megkérdeznek ismertebb szurkolókat mindenféle táboroktól, hogy szerintük melyik brigádok alkottak maradandót az elmúlt időszakban. Innentől idézem a posztot:

A Kispest úgy lett első, hogy az egyetlen tábor volt, aki mindig, minden szavazólapon szerepelt és azt 36-szor meg is nyert.

Ennyi.

Engem ugyan nem kérdeztek, azonban magunkon kívül valószínűleg az Újpest, Videoton, MTK és a Nyíregyháza lenne a listámon, mert ezeken a helyeken lehetett látni azt a mentalitást és kreativitást, ami hozzátesz valamit a meccsekhez és a szurkoláshoz. (Nyilván, az MTK-nál inkább látványban és utazási kedvben.)

első edzőmeccs

Szombaton 17 órától a stadionban, nézők előtt. Ezt is megéltük.

(via honvedfc.hu)


✉️ kapcsolat // itt írhatsz egyenesen nekünk.
💳 támogatni // pedig így tudod a munkánkat.



Szerző: vh

Egy lőrinci kispesti Kőbányáról. Megtalálsz Blueskyon, emailt itt tudsz írni nekem, ha pedig üzennél, akkor Signalon vagy Telegramon keress. ||

Feliratkozás
Visszajelzés
guest

4 hozzászólás
John Doe
John Doe
35 perce

MTK-t említetted volna??? :)MTK látvány? Lehet bennem van a hiba, de nekem ez nem áll össze! :) Helyettük azért a Diók és – bármennyire rühellem őket – ftc inkább.

Last edited 32 perce by John Doe
robwarzycha
Editor
50 perce

Fáurizs még egyszer szobrot kap Kispesten.

Az Akadémia hátsó traktusában, a komposztládák mellett.

Mészöly Sámán
Mészöly Sámán
54 perce

Nem a Nyers hibája, ha jobban elhiszi az MTK-t, mint a Honvédot, ha a felnőttfutballba való beléptetésről van szó.

Én is jobban elhiszem.