
Kategória: Csak
Kemenes Szabi @ Reggeli Start
Mindeközben a Macron Angliában
(via footyheadlines)
Már csak egyet kell aludni Felcsútig
Ilyen se nagyon volt még. Nagyjából megírtam az anyagot a szombati meccs elé, amikor kijött a Nemzeti Sportban Szijjártó Pista nyilatkozata, amiben olyanokat mond, hogy a „ocsmány támadás folyik ellenük”. Bakker.
Elfogyott minden jegy a vendégbe: a Bozsik pénztárai már ki sem nyitnak!
Elfogyott minden jegy a vendégbe: a Bozsik pénztárai már ki sem nyitnak!