[8:00] játékoskeringő // tegnap kommentben érkezett egy grúz nyelvű hivatkozás, hogy a Honvéd leigazolna egy 28 éves grúz válogatott középpályást: Nika Kvekveskirit. Grúzián kívül eddig csak Azerbajdzsánban és Kazahsztánban játszott.
ja // a posztja védekező középpályás, vagyis gyanúsan ismét egy jövőnek szóló igazolás.
[17:00] KLTE Év játékosa díjak //(részletek és korábbi díjazottak: honvedfc.hu)
a Bozsik-díjat (év felnőtt játékosa) és a Bányai-díjat (év ifjúsági játékosa) a jövő szerdai Honvéd-Paks előtt adja át a KLTE. || Kommentben jöhetnek a tippek, hogy szerintetek ki nyeri ezeket a díjakat?
[12:00] lengyel források // és a google fordítója szerint Lukas Klemenz miután létszámfelettivé vált a Wislában és elköszönt a csapattól, Budapestre utazott orvosi vizsgálatra. (via transfery.info, transfermarkt)
[9:00] játékoskeringő // az NSO is lehozta a lengyel Lukas Klemenz nevét, mint lehetséges kispesti igazolást.
valamint // csak kattintottak párat az interneten, és megírták ők is, hogy González kapusnak volt némi ügye, azért nem volt csapata az elmúlt fél évben.
[7:30] napi várakozásaink // között szerepel egy-két újabb játékos bejelentése, szóval az internet gyakori frissítésére fel! Igazából utána kéne olvasnom, hogy például milyen szabályok vonatkoznak azokra, akik az Egyesült Államokból, Lengyelországból vagy Izraelből utaznak be Magyarországra. Lehet, a pletykák, a valóság és a bejelentések hiánya között mindössze ennyi az összefüggés.
holnapig // még várunk vele, aztán szerintem kirakunk egy idényközi idénytippet. Vajon továbbra is a 7-8. helyek valamelyikére éreztek minket?
Jesse González // azonban új név. Egy amerikai-mexikói kapusról van szó, aki korábban az amerikai bajnokságban (MLS) szereplő FC Dallasban szerepelt. Egyszeres amerikai válogatott. [transfermarkt]
természetesen // Nagy Dominik június óta nem lépett pályára, Gonzáleznek augusztus óta nincs klubja, Bardea legalább hat meccset játszott az izraeli élvonalban az ősszel, és csapata, az Ashdod a harmadik helyen áll a bajnokságban. Mondjuk utóbbi állítólag pénzbe is kerül.
és ami váratlan //úgy tűnik Gonzálezzel a klubja (és az MLS) családon belüli erőszak gyanúja (vádja) miatt függesztette fel júniusban a 2020 elején kötött négy évre szóló szerződést, majd mondta fel augusztusban. (thx geo) || mondjuk, aki fehérzokni-papucsban utcára megy, az tényleg bármire képes lehet!
[8:45] újabb név // a csakfoci bedobta a Wisla Kraków 25 éves, 191 centi magas belsővédője, Lukas Klemenz nevét.
Klemenz // egyébként korosztályos lengyel válogatott, és meg sem lepődsz: az ősszel mindössze négy bajnokin játszott. [transfermarkt]
[8:15] játékoskeringő // bonyolódik a helyzet a fehérvári Nikolov ügyében, akire állítólag az olasz kettes Lecce is vevő lenne. (via illeccese.it)
egyébként // eléggé tetszik ez az illeccese oldal a maga egyszerűségével. Nagyon sajnálom, hogy saját lábon itthon szinte lehetetlen lenne megélnie egy hasonló, helyi klubokkal foglalkozó kezdeményezésnek – a kluboktól függetlenül. Mennyire menő lenne amúgy egy naponta többször is tartalommal jelentkező kispesti sportoldal?
[9:15] játékoskeringő // az FC Ashdod bejelentette, hogy a Honvéd átigazolta Nir Bardeát.
bocs // hogy Facebookot ágyazok be, de az Ashdod twitterén még nem jött ki.