Mastodon

Életjelt adott magáról az elnökség: megválasztották március hónap játékosát!

Csapatbusz viszont még mindig nincs.

Alakul ez.

Szamosi lett március hónap játékosa, jelentették be május 28-án, valamint áprilisra senkit sem neveztek meg, mert nem volt hozzá kiemelkedő teljesítmény (nem látták Tujvelt?!?!??!). Jó ez az elnökség.

Eddig öt hónapra kellett volna valamit mondani, és így sikerült:

  • november: rögtön az első hónap játékosa két hónap játékosa (Csontos és Medgyes), mert nem tudtak dönteni.
  • február: Tujvel, március 25-én, röpke egy hónap átfutással.
  • március: Szamosi, május 28-án, az átfutási idő közben két hónapra nőtt.
  • április: nincs/nem tudtak dönteni, árulták el csak úgy mellékesen szintén május 28-án.
  • május: majd valamikor lesz, pedig az utolsó bajnokink 17-én volt.
„Életjelt adott magáról az elnökség: megválasztották március hónap játékosát!” bővebben

Csak a szokásos: Tujvel

Besegítünk az elnökségnek.

Ez mind szép és jó, Peti, de mi van a március és április hónap játékosával, mi lesz az elnökséggel?

cikoria (@cikoria.net) 2026-05-04T12:27:13.745Z
„Csak a szokásos: Tujvel” bővebben

A klubnál Tujvel lett a hónap játékosa

Talált, mert nálatok is.

Tavaly év vége óta a klub öttagú elnöksége minden hónapban megszavazza a hónap játékosát. Az első rögtön nem sikerült, ugyanis Csontos és Medgyes megosztva kapta. Másodikra már sikerült, és a februárt behúzta Tujvel.

Kíváncsiságból megnéztem, hogy a ti szavazataitok alapján ki volt a nálunk a hónap játékosa ebben a két hónapban, és azt kell mondjam, van átfedés.

„A klubnál Tujvel lett a hónap játékosa” bővebben

Első lépés pipa: őszi elsőség pontelőnnyel

Honvéd–BVSC 3–0

Első a Honvéd 39, második a Vasas 34 ponttal. Harmadik a Nyíregyháza 31, negyedik a Diósgyőr 28. Az NB I-et a Balaton FC vezeti az MTK és a Ferencváros előtt.

Várj, ezek nem a mai, hanem a 2003. november 30-i hírek. Alig huszonkét évesek.

„Első lépés pipa: őszi elsőség pontelőnnyel” bővebben

Mondjuk én nem értek hozzá, de azért megpróbálkoztam volna azzal, hogy helyzeteket alakítok ki, mert

Kecskemét–Honvéd 1–0

úgy tudom, de javítsatok ki, ha tévednék, hogy helyzetből (és lövésből) lesz a gól. Nem a gólya hozza, nem a Mikulás teszi az ablakba kitett csizmába, nem az önkormányzatnál kell igényelni, és így tovább.

Az tök jó, hogy feljutóként, feljutásra esélyesként akarunk viselkedni, azonban az nem abból áll, hogy eljátsszuk a külsőségekben, hanem van egy igencsak fontos része, mégpedig a pályán nyújtott teljesítmény. Márpedig ez a kecskeméti, még úgy is, hogy felszabadultak Gera edzősége alól, szóval ez a kecskeméti másodjára is szörnyű volt.

„Mondjuk én nem értek hozzá, de azért megpróbálkoztam volna azzal, hogy helyzeteket alakítok ki, mert” bővebben