Uzoma, Eke 🏆

Mezszám 3
Születési idő 1989.08.11.
Kor 33
Magasság 168
Súly
Szezon 2020-21, 2019-20, 2018-19
Csapat bajnoki, Európa-liga, felkészülési, Magyar kupa
Poszt középpályás, védő
Születési hely Lagos
Csatlakozott 2018.06.14.
Előző klubok 2007–10 Freiburg
2010→ 1860 München
2010–2012 1860 München
2011→ Bielefeld
2012–2014 Pécsi MFC
2014 Sandhausen
2014–15 Pécsi MFC
2015 Spartak Subotica (szerb)
2016 Chemnitzer
2016–17 Berliner AK
2017–18 Balmazújvárosi FC
A nem magyar klubok mind németek.

bajnoki

PL GLS AST YC RC
48 (7) 2 1 11 0

Európa-liga

PL GLS AST YC RC
9 (3) 0 1 2 0

felkészülési

PL GLS AST YC RC
28 (10) 0 0 0 0

Magyar kupa

PL GLS AST YC RC
13 (2) 0 2 0 0

Mérkőzések

Date Venue OpponentCompetition Result
22 júl, 19:00AFC Ajkafelkészülési
2 - 2
25 júl, 19:00HMŠK Žilinafelkészülési
4 - 2
29 júl, 19:00HBFC Siófokfelkészülési
0 - 3
27 aug, 21:00HFC Inter TurkuEL
2 - 1
30 aug, 20:00HKisvárdaNB I.
1 - 2
12 szept, 17:00ADiósgyőrNB I.
2 - 4
20 szept, 12:30ATermálfürdő FC TiszaújvárosMK
1 - 7
09 jan, 11:00HGyőri ETOfelkészülési
1 - 0
13 jan, 11:00HÚjpestfelkészülési
3 - 2
30 jan, 19:30AVideotonNB I.
1 - 2
06 febr, 17:00AMezőkövesdNB I.
2 - 1
07 márc, 16:00HKisvárdaNB I.
0 - 1
19 márc, 12:00HBFC Siófokfelkészülési
3 - 0
27 márc, 10:00HVasasfelkészülési
3 - 1
21 ápr, 20:15APaksNB I.
2 - 0
02 máj, 17:00ABudafoki MTENB I.
0 - 1
08 máj, 17:00HFerencvárosNB I.
1 - 2
Date Venue OpponentCompetition Result
26 jún, 17:00HWSG Swarovski Wattens3 - 0
29 jún, 11:00HZenit Saint Petersburg0 - 3
01 júl, 18:00HRoyal Excel Mouscron1 - 1
03 júl, 18:00HC.A. Bragantino1 - 2
11 júl, 21:00HŽalgiris VilniusEL
3 - 1
18 júl, 19:00AŽalgiris VilniusEL
1 - 1
25 júl, 18:55HUniversitatea CraiovaEL
0 - 0
01 aug, 18:15AUniversitatea CraiovaEL
0 - 0
04 aug, 18:00ADiósgyőrNB I.
2 - 1
11 aug, 18:00APaksNB I.
3 - 1
17 aug, 19:30HKisvárdaNB I.
1 - 3
24 aug, 18:00HDebrecenNB I.
2 - 3
31 aug, 19:30AÚjpestNB I.
2 - 3
06 szept, 18:00ABudafoki MTE0 - 0
14 szept, 17:00HVideotonNB I.
0 - 1
21 szept, 15:00ADunaharaszti MTKMK
1 - 7
28 szept, 17:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
06 okt, 16:00HFerencvárosNB I.
0 - 0
11 okt, 11:00HFK TSC (Topolya SC)felkészülési
0 - 2
19 okt, 17:00AZalaegerszegNB I.
0 - 1
26 okt, 17:00HKaposvári RákócziNB I.
2 - 0
02 nov, 14:30AFelcsútNB I.
1 - 2
09 nov, 19:30HDiósgyőrNB I.
1 - 0
04 dec, 12:00AMonor SEMK
1 - 3
07 dec, 17:00ADebrecenNB I.
1 - 1
14 dec, 19:30HÚjpestNB I.
0 - 0
12 jan, 13:00AGaziantep F.K.1 - 0
15 jan, 15:00HFK Partizani Tirana2 - 0
17 jan, 15:30HHajduk Split0 - 5
25 jan, 17:00AVideotonNB I.
0 - 0
01 febr, 17:00HMezőkövesdNB I.
1 - 2
08 febr, 17:00HZalaegerszegNB I.
2 - 0
15 febr, 17:00AKaposvári RákócziNB I.
0 - 1
29 febr, 17:00HDiósgyőrNB I.
0 - 4
04 márc, 18:00APaksMK
0 - 0
11 márc, 18:00HPaksMK
2 - 0
14 márc, 17:00HKisvárdaNB I.
1 - 5
16 máj, 16:00HDiósgyőrfelkészülési
3 - 1
23 máj, 20:05AMTKMK
0 - 0
26 máj, 21:00HMTKMK
0 - 0
03 jún, 20:00HMezőkövesdMK
2 - 1
06 jún, 21:05AÚjpestNB I.
1 - 0
09 jún, 21:05HVideotonNB I.
1 - 1
12 jún, 20:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
16 jún, 21:05HFerencvárosNB I.
0 - 2
19 jún, 20:00AZalaegerszegNB I.
2 - 0
24 jún, 19:00HKaposvári RákócziNB I.
4 - 2
27 jún, 20:00AFelcsútNB I.
2 - 1
Date Venue OpponentCompetition Result
20 jún, 17:00AJiangsu Suning F.C.2 - 0
25 jún, 17:30AFK Partizan Beograd2 - 0
30 jún, 17:00ABeitar Jerusalem1 - 0
04 júl, 17:00HFC Nitra2 - 0
07 júl, 17:00HFC ViOn Zlaté Moravce2 - 1
11 júl, 17:30AFK RabotničkiEL
2 - 1
17 júl, 18:00HFK RabotničkiEL
4 - 0
21 júl, 20:15HHaladásNB I.
3 - 2
26 júl, 19:00HFC Progrès NiederkornEL
1 - 0
02 aug, 19:00AFC Progrès NiederkornEL
2 - 0
05 aug, 18:00HPaksNB I.
1 - 0
12 aug, 19:00AMezőkövesdNB I.
0 - 1
18 aug, 19:30HVideotonNB I.
0 - 3
07 szept, 11:00HGyirmótfelkészülési
4 - 2
12 okt, 12:00HAqvital FC Csákvár3 - 3
05 dec, 12:00ATermálfürdő FC TiszaújvárosMK
0 - 4
18 jan, 15:30HLudogorec Razgrad2 - 4
22 jan, 11:00HRFK Ahmat Groznij1 - 1
23 jan, 14:00HFC Aarau1 - 1
25 jan, 13:00HOlimpik Doneck1 - 0
09 febr, 17:00HFelcsútNB I.
2 - 1
20 febr, 14:00ADuna Aszfalt TiszakécskeMK
0 - 1
16 márc, 17:00HPaksNB I.
3 - 0
30 márc, 13:45AMezőkövesdNB I.
3 - 1
03 ápr, 18:00HBudaörsi SCMK
4 - 2
06 ápr, 19:30HVideotonNB I.
0 - 1
13 ápr, 17:00HDebrecenNB I.
1 - 1
17 ápr, 18:00HSoroksár SCMK
2 - 1
20 ápr, 17:00AÚjpestNB I.
0 - 0
27 ápr, 19:30HFerencvárosNB I.
3 - 2
04 máj, 17:00AFelcsútNB I.
2 - 2
11 máj, 17:00HDiósgyőrNB I.
4 - 4
25 máj, 19:30HVideotonMK
1 - 2