Elstartolt az NB II, és ahogy az várható volt, egyre több exkispesti akadémista tűnik fel a csapatokban.
„Gyorskörkép az NB II-be kikölcsönzött akadémistáinkról” bővebben
Mastodon
mert célunk csak egy van
Elstartolt az NB II, és ahogy az várható volt, egyre több exkispesti akadémista tűnik fel a csapatokban.
„Gyorskörkép az NB II-be kikölcsönzött akadémistáinkról” bővebben
Mindez történik a 26. forduló után. Mellékesen, egykori saját nevelésünk, Koós Gabi a Ceglédben tart 7 gólnál.
Azt pletyizi a Bors, hogy az ETO nem kér (nem képes kérni) licencet, és csak az NB III-be nevez. Mivel jelenleg tizedikek, 11 ponttal a már kieső helyen álló Pápa előtt, így valószínűtlen, hogy öt csapat is behozza őket hat forduló alatt, szóval mindenképp lesz két kieső, plusz a Győr.
A szabályzat szerint ez egyelőre azt jelenti, hogy az NB II harmadik helyezettje jöhet föl, ha vállalja. Itt az állás: Vasas 50, Gyirmót 48, Békéscsaba 45, Mezőkövesd 44, és ahogy elnézem, bármelyikük vállalná.
Szorul a hurok.