Uzoma, Eke 🏆

Mezszám 3
Születési idő 1989.08.11.
Kor 31
Magasság 168
Súly
Szezon 2020-21, 2019-20, 2018-19, Történelmi
Csapat bajnoki, történelmi, Európa-liga, felkészülési, Magyar kupa
Poszt középpályás, védő
Születési hely Lagos
Előző klubok 2007–10 Freiburg
2010→ 1860 München
2010–2012 1860 München
2011→ Bielefeld
2012–2014 Pécsi MFC
2014 Sandhausen
2014–15 Pécsi MFC
2015 Spartak Subotica (szerb)
2016 Chemnitzer
2016–17 Berliner AK
2017–18 Balmazújvárosi FC
A nem magyar klubok mind németek.

bajnoki

PL GLS AST YC RC
42 (6) 2 1 10 0

történelmi

PL GLS AST YC RC
0 0 0 0 0

Európa-liga

PL GLS AST YC RC
9 (3) 0 1 2 0

felkészülési

PL GLS AST YC RC
24 (7) 0 0 0 0

Magyar kupa

PL GLS AST YC RC
13 (2) 0 2 0 0

Mérkőzések

Date Venue OpponentCompetition Result
22 Júl, 19:00AFC Ajkaedzőmeccs
2 - 2
25 Júl, 19:00HMŠK Žilinaedzőmeccs
4 - 2
29 Júl, 19:00HBFC Siófokedzőmeccs
0 - 3
27 aug, 21:00HFC Inter TurkuEurópa-liga
2 - 1
30 aug, 20:00HKisvárdaNB I.
1 - 2
12 Sze, 17:00ADiósgyőrNB I.
2 - 4
20 Sze, 12:30ATermálfürdő FC TiszaújvárosMagyar kupa
1 - 7
Date Venue OpponentCompetition Result
26 jún, 17:00HWSG Swarovski Wattensedzőmeccs
3 - 0
29 jún, 11:00HZenit Saint Petersburgedzőmeccs
0 - 3
01 Júl, 18:00HRoyal Excel Mouscronedzőmeccs
1 - 1
03 Júl, 18:00HC.A. Bragantinoedzőmeccs
1 - 2
11 Júl, 21:00HŽalgiris VilniusEurópa-liga
3 - 1
18 Júl, 19:00AŽalgiris VilniusEurópa-liga
1 - 1
25 Júl, 18:55HUniversitatea CraiovaEurópa-liga
0 - 0
01 aug, 18:15AUniversitatea CraiovaEurópa-liga
0 - 0
04 aug, 18:00ADiósgyőrNB I.
2 - 1
11 aug, 18:00APaksNB I.
3 - 1
17 aug, 19:30HKisvárdaNB I.
1 - 3
24 aug, 18:00HDebrecenNB I.
2 - 3
31 aug, 19:30AÚjpestNB I.
2 - 3
06 Sze, 18:00ABudafoki MTEedzőmeccs
0 - 0
14 Sze, 17:00HVideotonNB I.
0 - 1
21 Sze, 15:00ADunaharaszti MTKMagyar kupa
1 - 7
28 Sze, 17:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
06 okt, 16:00HFerencvárosNB I.
0 - 0
11 okt, 11:00HFK TSC (Topolya SC)edzőmeccs
0 - 2
19 okt, 17:00AZalaegerszegNB I.
0 - 1
26 okt, 17:00HKaposvári RákócziNB I.
2 - 0
02 nov, 14:30AFelcsútNB I.
1 - 2
09 nov, 19:30HDiósgyőrNB I.
1 - 0
04 dec, 12:00AMonor SEMagyar kupa
1 - 3
07 dec, 17:00ADebrecenNB I.
1 - 1
14 dec, 19:30HÚjpestNB I.
0 - 0
12 jan, 13:00AGaziantep F.K.edzőmeccs
1 - 0
15 jan, 15:00HFK Partizani Tiranaedzőmeccs
2 - 0
17 jan, 15:30HHajduk Splitedzőmeccs
0 - 5
25 jan, 17:00AVideotonNB I.
0 - 0
01 feb, 17:00HMezőkövesdNB I.
1 - 2
08 feb, 17:00HZalaegerszegNB I.
2 - 0
15 feb, 17:00AKaposvári RákócziNB I.
0 - 1
29 feb, 17:00HDiósgyőrNB I.
0 - 4
04 Már, 18:00APaksMagyar kupa
0 - 0
11 Már, 18:00HPaksMagyar kupa
2 - 0
14 Már, 17:00HKisvárdaNB I.
1 - 5
16 máj, 16:00HDiósgyőredzőmeccs
3 - 1
23 máj, 20:05AMTKMagyar kupa
0 - 0
26 máj, 21:00HMTKMagyar kupa
0 - 0
03 jún, 20:00HMezőkövesdMagyar kupa
2 - 1
06 jún, 21:05AÚjpestNB I.
1 - 0
09 jún, 21:05HVideotonNB I.
1 - 1
12 jún, 20:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
16 jún, 21:05HFerencvárosNB I.
0 - 2
19 jún, 20:00AZalaegerszegNB I.
2 - 0
24 jún, 19:00HKaposvári RákócziNB I.
4 - 2
27 jún, 20:00AFelcsútNB I.
2 - 1
Date Venue OpponentCompetition Result
20 jún, 17:00AJiangsu Suning F.C.edzőmeccs
2 - 0
25 jún, 17:30AFK Partizan Beogradedzőmeccs
2 - 0
30 jún, 17:00ABeitar Jerusalemedzőmeccs
1 - 0
04 Júl, 17:00HFC Nitraedzőmeccs
2 - 0
07 Júl, 17:00HFC ViOn Zlaté Moravceedzőmeccs
2 - 1
11 Júl, 17:30AFK RabotničkiEurópa-liga
2 - 1
17 Júl, 18:00HFK RabotničkiEurópa-liga
4 - 0
21 Júl, 20:15HHaladásNB I.
3 - 2
26 Júl, 19:00HFC Progrès NiederkornEurópa-liga
1 - 0
02 aug, 19:00AFC Progrès NiederkornEurópa-liga
2 - 0
05 aug, 18:00HPaksNB I.
1 - 0
12 aug, 19:00AMezőkövesdNB I.
0 - 1
18 aug, 19:30HVideotonNB I.
0 - 3
07 Sze, 11:00HGyirmótedzőmeccs
4 - 2
12 okt, 12:00HAqvital FC Csákváredzőmeccs
3 - 3
05 dec, 12:00ATermálfürdő FC TiszaújvárosMagyar kupa
0 - 4
18 jan, 15:30HLudogorec Razgradedzőmeccs
2 - 4
22 jan, 11:00HRFK Ahmat Groznijedzőmeccs
1 - 1
23 jan, 14:00HFC Aarauedzőmeccs
1 - 1
25 jan, 13:00HOlimpik Doneckedzőmeccs
1 - 0
09 feb, 17:00HFelcsútNB I.
2 - 1
20 feb, 14:00ADuna Aszfalt TiszakécskeMagyar kupa
0 - 1
16 Már, 17:00HPaksNB I.
3 - 0
30 Már, 13:45AMezőkövesdNB I.
3 - 1
03 ápr, 18:00HBudaörsi SCMagyar kupa
4 - 2
06 ápr, 19:30HVideotonNB I.
0 - 1
13 ápr, 17:00HDebrecenNB I.
1 - 1
17 ápr, 18:00HSoroksár SCMagyar kupa
2 - 1
20 ápr, 17:00AÚjpestNB I.
0 - 0
27 ápr, 19:30HFerencvárosNB I.
3 - 2
04 máj, 17:00AFelcsútNB I.
2 - 2
11 máj, 17:00HDiósgyőrNB I.
4 - 4
25 máj, 19:30HVideotonMagyar kupa
1 - 2
No matches played yet.