Mastodon

Ha nem lesz tömeges szerződésbontás délelőtt Kispesten, akkor ennél viccesebb dolog már nem lesz mára

Igazából még szinte vége sem volt a bajnokságnak, a buszunk alig ért haza Pápáról, amikor Drissa Diarra ügynöke már ki is pakolta a netre védence legújabb házaló videóját.

Van benne minden, érdemes megnézni:

  • bombagól (ebből van a legkevesebb, de ami, azt tényleg bomba)
  • kapufás fejesek(!!!)
  • hosszú passzok emberhez
  • gyors labdaszerzések a niksici Sutjeska-stadionban
  • forgolódós labdatartás, majd seggreesés Fehérvárott
  • egyéb szépségek

Köszi, áfonya bácsi!

Holdfényes téli éjszakán mi lehet jobb, mint szarrá fagyni Pápán?

hoemberek
A kispesti szurkolók ellepték Pápát

Még két nap szombatig, de már tűkön ülök. Évadzárni megyünk Pápára, egy olyan ősz után, amikor már kezdtük elhinni, felívelőben, de aztán a vége földbe döngölte minden elvárásunkat.

Az még okés, hogy nálunk játékos csak szeptembertől van, mert mi a szabadpiacra cuppanunk rá, nyáron nem tudunk versenybe szállni a rendes(ebb) fizetést ajánló klubokkal, így az októbereket meghúzzuk, de az utána bekövetkező szétesés teljesen érthetetlen.

„Holdfényes téli éjszakán mi lehet jobb, mint szarrá fagyni Pápán?” bővebben