Mastodon

Napikispest 2016.11.23.

  • Szöllősi György // „kinevezését” a Nemzeti Sport élére gondosan elhallgattuk, de aki kíváncsi rá, annak mondjuk, hogy reggel volt a DigiSport Reggeli Startjában. Videó a poszt végén, lehet önsanyargatni. (Még mi sem mertük megnézni.)
  • Prosser Pici // a csakfoci lengyel lehetőségről pletyizik :(
  • Baráth Botit // műtik. Visszatérés: jövőre.
  • Az Öreg blogolt // és elárulja, hogy 2012-ig lehetett leiratkozni bírókról, amíg egy elnökségi tag meg nem fúrta az MLSZ-ben. Szóval ennyit a városi legendákról, és azt küldenek sporinak, akit akarnak.
    • Egyébként Kassai a hétvégén „pihen„.

„Napikispest 2016.11.23.” bővebben

Az megvolt, hogy ma felkészülési meccset játszunk?

Megint próbálunk elhallgatni valamit, pedig csak az egyik szereplője vagyunk a történetnek.

honved_kisvarda
(fotó: kisvardafc.hu)

Ez a kép jelent meg a Kisvárda honlapján, és ugye a dátum szerint ma, pénteken felkészülési meccset játszunk egymással. A honvedfc.hu hallgat róla, vagyis olyasmi lehet, mint a legutóbbi válogatott szünet alatti Mezőkövesd és Zalaegerszeg.

„Az megvolt, hogy ma felkészülési meccset játszunk?” bővebben

Napilanzafame: a 7/7 már megvan, de mikor volt utoljára 8/8?

Nemrég írtuk, amikor Lanza még csak 6 egymást követő meccsen lőtt gólt, hogy ha a Diósgyőr ellen is összejön, akkor a 7/7-el megismétli Döme 1984/85-ös teljesítményét. De vajon mikor és ki csinált utoljára 8/8-at?

(Az fontos, hogy egy idényen belül. A bajnokságokon átívelő gólmutatókat ember nincs, aki ki tudná bányászni. Illetve van, csak az nem én leszek.)

„Napilanzafame: a 7/7 már megvan, de mikor volt utoljára 8/8?” bővebben