Mastodon

Napimatek a fegyelmi bizottság támogatásával

Vajon hány faszszopó egy szar Románia?

Van egy ilyen komplett fegyelmi határozat, amit publikált a Honvéd. Elolvasható benne, hogy miért büntetett a Honvéd-Vasas után a fegyelmi bizottság, valamint az is kiderül, hogy teszi mindezt egyetlen szövetségi ellenőri jelentés alapján. Vagyis az történik csak meg, amit a szövetségi ellenőr meghall. Ha mondjuk sokan vannak a hazaiban, akkor így jártak, a vendégek eközben bármit megtehetnek. Hülye gyakorlat? Nyilván.

„Napimatek a fegyelmi bizottság támogatásával” bővebben

Haha, ilyen is rég volt, de

már december 5. van, és még nem raktuk ki a téli játékoskeringős posztot, pedig ilyenkor már hagyományosan annyi pletyi kering, hogy alig győzzük lekövetni. (Nyáron fel is adtuk egy idő után, de persze nem azért mert sok volt, hanem mert nekünk nem volt rá kapacitásunk, de ugye az egy más jellegű probléma.)

Kíváncsi vagyok idén menyit fogunk termelni. Vajon jön újra Dörflinger Dodi?

Ma még szavazhatsz az Év Kispesti Játékosára!

Nagyon fontos, hogy szavazni e-mailben (tehát nem kommentben, nem Facebookon) kell, a klte1909@gmail.com címen.

És az is nagyon fontos, hogy nem az ősz, hanem 2016 játékosát keressük! Tehát Gyula ugyanúgy játszik, ahogy Lanza, netán Bobál Dávid, Gazdi, Hidi, Kamber Gyuri, Proszika és még sorolhatnánk.

 

Kösz, Nyilasi, de tényleg, miért hajnalban és miért ő sorsolja mindig a Magyar Kupát?

A lényeg, hogy Fradi-Honvéd a nyolcaddöntőben.

Cegléd (NB II)–DVTK (NB I)
ZTE (NB II)–Újpest (NB I)
Dorog (NB II)–Vasas (NB I)
Szentlőrinc (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II)
Csákvár (NB II)–Soproni VSE (NB II)
Ferencváros (NB I)–Bp. Honvéd (NB I)
Érd (NB III)–Budafoki MTE (NB III)
Mezőkövesd (NB I)–Gyirmót FC Győr (NB I)

A meccseket jelen állás szerint 2017. február 11-én és március 1-én játsszák.

„Kösz, Nyilasi, de tényleg, miért hajnalban és miért ő sorsolja mindig a Magyar Kupát?” bővebben