Ismét egy olyan meccs, amit coubokban és gifekben szabad csak elmesélni. Kapásból itt van egy kis csárdás Eppel második gólja előtt:
„Így kell járni, úgy kell járni, az Eppel-féle Kondás csárdást így kell járni” bővebben
Mastodon
mert célunk csak egy van
Ismét egy olyan meccs, amit coubokban és gifekben szabad csak elmesélni. Kapásból itt van egy kis csárdás Eppel második gólja előtt:
„Így kell járni, úgy kell járni, az Eppel-féle Kondás csárdást így kell járni” bővebben
(…) Helyi szinten a kluboknak kell kialakítani, hogy hogyan tudják bevonzani a szurkolókat, másképp kell a szurkolókhoz szólni Pakson, Diósgyőrben, Debrecenben vagy a fővárosban, ebben a kluboknak vannak kiemelkedő feladatai. Természetesen az MLSZ is ad ehhez bizonyos támogatásokat, de ne várjanak a klubok az MLSZ-re, hanem saját területileg oldják meg ezt a kérdés (…) – Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője @ Sport TV Mai helyzet, idézi: rangado.hu
Ízlelgessük ezeket a szép és igaz szavakat jó hosszan. Rágjuk meg még egyszer, majd gyorsan köpjük ki, mert ismét egy hatalmas hazugság vegyül a féligazsággal. „Azt mondja Sipos, hogy a szövetség nem tehet a nézőszámokról” bővebben
Egyelőre azt sem látjuk, hogy vajon a gólösszefoglaló képernyőre kerül-e, csak annyit a tuti, hogy a mediaklikk.hu műsorrendjében nem szerepel.
A türelmetlenebbek az InStatnál ( <3 ) már meg tudják nézni az MTK-Honvéd eseményeit, a ráérősebbeknek azonban az M4-et ajánljuk ma 13:22-től, valamint az internetet, ha majd felkerül a mediaklikk.hu oldalára a teljes meccs. Utána pedig tessék bőszen osztályozni! „Kedves, MLSZ, két napja volt a forduló, hol vannak az összefoglalók?” bővebben

Kevesebb, mint 26 órával egy másik városba alig néhány napja áthelyezett meccs kezdete előtt sikerült bejelenteni, hogy megfelel a stadion, lehet szervezni a fél napos szabadságokat és az utazást – másnapra. P.A.R.Á.D.É.!