Mastodon

Kik szaladgálnak szerződés nélkül a hiányposztjainkon?

Hemibá azt mondta, hogy irányítót, csatárt és esetleg baloldali védőt kellene szerződtetnünk a télen. Nézzük, kik vannak jelenleg szabadlistán, esetleg csapat nélkül:

  • iránytó/belső középpályás: Czvitkovics (Felcsút), Dudás (Győr), Spitzmüller (Nyíregyháza), Csirszki (Diósgyőr)
  • csatár: Martínez (Győr), Volas (DVSC), Varga Roland (Győr), Pavicevic (Kecskemét)
  • baloldali védő: Mohl (Pécs), Sváb (Győr), Bori (Diósgyőr), Póti (Nyíregyháza), Bosnjak (FTC), Völgyi (Győr)

Nyári távozók: első eresztés

Viszlát Daud, Job, Zsivány és János.

(Nevek után: bajnoki mérkőzés, perc, gól. A játékoskeringő naplója itt olvasható.)

Persze egyelőre még csak állítólag.

Erre mondjon valaki valamit!!! Abdul-Kader Keita a Honvédban!!!

keita
Fabio Cordella és Keita, ebben a sorrendben, balról-jobbra (fotó: honvedfc.hu)

Sokszoros elefántcsontparti válogatott csatár, nem rossz csapatokban tolta Franciaországban, most pedig 2015 nyaráig aláírt hozzánk. Én ennyit tudok róla a hírekből kihámozva.

„Erre mondjon valaki valamit!!! Abdul-Kader Keita a Honvédban!!!” bővebben