Mastodon

Napikispest 2021.04.07.

  • Kovács Kálmán // mekkora hősöm! Egy rövid interjú van vele az NSO-n, amiből kiderül az itthoni rendezésű mindenféle meccseken önkénteskedik. Nyáron például az Eb-n is találkozhatunk majd vele.
  • podcast // Simon Miklós is vendég volt a Ziccer pár napja élesedett adásában, ahol a téma az U21-es válogatott szereplése kapcsán a magyar utánpótlásnevelés volt.
    • én még // nem hallgattam meg, és nem is tudom mikor lesz rá kapacitásom. Ha van benne valami érdekes, azért szóljatok.
„Napikispest 2021.04.07.” bővebben

Napikispest 2021.04.06

  • Tamás Krisztiánnal // van egy hosszabb beszélgetés a büntető.com-on. Főleg a pályafutása olaszországi részéről van benne szó, de hátha érdekel valakit.
  • osztályozókönyv // a nagy mindenmásban lemaradt pár forduló:
    • Kisvárda 0-1 // Batik, Gazdag, Lovric, Tamás, Nagy G.
    • Diósgyőr 0-0 // Mezghrani, Nagy G., Tamás, Batik, Gazdag
    • Újpest 2-2 // Gazdag, Balogh, Lovric, Mezghrani, Kamber
    • további számok // a szokott helyen.
„Napikispest 2021.04.06” bővebben

Napikispest 2021.03.30.

  • versenyszabályzat // elfogadta és kiadta az MLSZ a 2021/22-es idényre érvényes versenyszabályzatokat.
    • NB I // marad a tizenkét csapat, vagyis kár létszámemelésben reménykedni (jó, tudjuk, bármi megtörténhet), a pályán kell bennmaradni. –> NB I-es versenyszabályzat.
      • az idény // július 30-án (pénteken) kezdődik, és május 15-ig (vasárnap) tart.
    • Magyar kupa // az NB I-es csapatok csak a harmadik körtől, vagyis a legjobb 64 között csatlakoznak be. –> Magyar kupa versenyszabályzat.
„Napikispest 2021.03.30.” bővebben

Napikispest 2021.03.29.

  • Gazdag // és Botka a 40. illetve 41. válogatott szereplése volt az MFA-nak.
  • a korábbiak közül // Vécsei a Fradiban se játszik, Baráth Boti tartósra beszopta a koronavírus valamilyen szövődményét, Holenderrel számolt volna Rossi, azonban pont a Partizan utolsó bajnokiján sérült meg.
  • egyre közelebb az Eb // és úgy tűnik, a korábban (vagyis Szalai előtt) rendszeresen játsz Baráth az amerikai szerződésével és a mostani pechjével bukja a kerettagságot, Gazdag még minket se győzött meg (Kleinheisler, Kalmár és Cseri kb. ugyanerre a posztja jelentkezik, a keret viszont legfeljebb 23 fő), egyedül Holender és Botka tűnik fixnek. Utóbbi sokadikszámú védőnek.
  • egyéb korábbi válogatottjaink és kerettagjaink // közül Balogh Norbi, Nagy Dominik és Tamás játszik rendszeresen, Balogh nem hinném, hogy rosszabb lenne jelenleg, mint a San Marino ellen debütáló Géresi, viszont más típus, és Géresit sem az Eb miatt nézegeti feltétlen a kopasz. Eppel és Bőle sérült, Nagy Geri most kezdett el játszani, Zsótér is legfeljebb hajtós, Hidi semmi extra, Batikot pedig most sem nézte meg. Hiába a több potenciális játékos, ha valaki március legvégén nincs játékban, akkor egy Eb előtt válogatott se nagyon lesz.