Szendrei Norbert // a Csakfoci minden évben megkérdezi a klubok tulajdonosait/ügyvezetőit/sportigazgatóit az év legjeiről, és idén Szendrei lett körükben az év felfedezettje.
két apróság // 1. bár a Honvédnak vannak tulajdonosai és sportigazgatója is, mégis az ügyvezető szavazott. 2. Egyet kell értenem Kunnal, (mivel Szendrei a Honvédban játszik, és nem illik rá, ezért) én is Kata Mihályra szavaztam volna az MTK-ból. Már az NB II-ben feltűnt a srác, hogy szűrőként mennyire magabiztosan passzol a középpályán. (Többen is igazolhatják, hogy nem most találtam ki!)
Nagyatád – Honvéd edzőmeccs 1959 februárjában // egész véletlenül futottam bele a Kézai Simon Program oldalán egy posztba, valamint a posztban fotókba az idézett téli edzőmeccsünkről. Egyenesen Nagyatádról, vagyis eddig még biztos nem ismertük a bemutatott képeket.
osztályozókönyv @ Diósgyőr // Gazdag, Szendrei, Zsótér, Hidi és Mezghrani a sorrend. Részletek a szokott helyen.
sebesség // az InStat adatai szerint a Diósgyőr elleni Honvédnál nem passzolt gyorsabban egyetlen csapat sem idén az NB I-ben. (részletek a hajtás után)
elhunyt Szabó Zoltán // a Topolya edzője. Korábban is pletykálták róla, hogy a Honvéd egyik kiszemeltje, és a legfrissebb információk szerint az elmúlt napokban is tárgyaltunk vele.
egy szomorú hírből tudtuk tehát meg, hogy a klubvezetés edzőt keres Pisont helyére.
osztályozókönyv // Balogh, Tujvel, Baráth, Kamber, Eppel lett a Kisvárda elleni rangsor.
TGK // a Siófok-Budaörs összefoglalójából kellett megtudnunk, hogy Tóth-Gábor Kristóf is kettős játékengedéllyel a Siófokban is játszhat.