Mastodon

Napikispest 2020.08.29.

  • frissítettem // az aktuális keretünket tartalmazó oldalt. Elrérhető a szokásos helyről: menü > játékoskeringő > aktuális keret.
  • Gazdag // nem megy a válogatotthoz, mert – és innen nem értem – negatív(!) lett a koronatesztje. Kezd egy komolyabb konteó összeállni a fejemben, amit csak tetéz, hogy a második csapat meccse elmaradt szerdán, valamint a Turku ellen többen is hiányoztak a keretből. Kimondani persze nem merem.
    • TGK // se megy az U21-es válogatotthoz.
    • a Kisvárda // elleni keretből talán okosabbak leszünk.
„Napikispest 2020.08.29.” bővebben

Napikispest 2020.08.19.

  • elmarad a Felcsút // hévégi, Kisvárda elleni meccse is. Furamód, ennek a meccsnek már van új időpontja, mégpedig szeptermber 5. (szombat). (via MLSZ)
    • a vasárnappal kapcsolatban // amúgy kiadtak egy mindössze két mondatos közleményt, de okosabbak nem lettünk belőle. Idézem a lényeget, vagyis az egyik mondatot: Mint arról már hírt adtunk, első csapatunknál felütötte a fejét a koronavírus. A szombati és a hétfői vizsgálatokon több játékosunk is pozitív tesztet produkált, a fertőzötteket elkülönítettük és rendszeresen vizsgáljuk – enyhébb tünetektől eltekintve mindannyian jól vannak.
  • még mindig van mintegy // 180 jegy az MTK elleni pénteki meccsre a vendégbe. Felcsútra bezzeg órák alatt elfogyott, pedig akkor még nem is tudhattuk, hogy a Hungárián lesz a valódi idénynyitónk.
  • válogatott keret a törökök ellen // Marco Rossi augusztus 24-én, kora délután hirdeti ki. Nagyon kíváncsi vagyok hány meghívót postáz Kispestre.
„Napikispest 2020.08.19.” bővebben

Napikispest 2020.08.14.

  • indul a 2020/21-es szezon // amihez Szily Laci (MTK) írt egy hosszabb felvezetőt. Komoly újdonság nincs benne, a dolgok nagy részét már ezen az oldalon is feszegettük. Talán azt a részt lenne egyszer fontos kifejteni bővebben, hogy a TAO, a központból érkező meghatározottságok, és a valójában nem létező eredménykényszer középtávon hogyan fog hatni a játékosképzésre. Pénz lenne rá.
  • ha lesz időm // kiteszek majd egy posztot, ahol lehet szavazni, hogy az NB I. tizenkét csapatát hova várjátok év végén. Aztán kitesszük mondjuk a 11. és a 22. forduló után is, hogy lássuk, miként változnak az elvárások.
  • remélem azért // egyéb hírrel is szolgálhatunk ma. Mondjuk örömhírrel, vagy bármivel.

Napikispest 2020.08.12.

  • indulhat a roham //
    • jegyekért // a második fordulós MTK-Honvédra (08.21., péntek 19h): mától nem kér szurkolói kártyát az MLSZ jegyrendszere! Felcsútra pár óra alatt elpattant hat-hétszáz jegy, ne maradjunk már szégyenben, hogy a Hungárián nem töltünk meg egy ugyanakkora vendégszektort. (Egyelőre száz körüli az eladott jegyek száma.)
    • bérletért // ma 18-20, holnap 17-20 óra között a Futball Házban.
      • a bank- és a SZÉP-kártyás fizetést // sokan kérdezitek, ezért rákérdeztünk az illetékeseknél. Amint válasz érkezik, frissítünk.
      • frissítés // bankkártya oké, SZÉP sajnos nem.

Napikispest 2020.08.11.

  • kínzó kérdés // az miként lehetséges, hogy Felcsútra tegnap reggel nyitották ki a jegyárusítást, és pár óra alatt el is pattant az összes, vagyis nagyjából 6-700 jegy, miközben a következő meccsünkre, az MTK elleni idegenbelire múlt hét óta lehet zsugát venni, és eddig összesen nem ment el 100 darab? Divat lett Felcsútra járni a Kispesttel, vagy mi van?
    • update // meg is van a válasz (pedig azt hittem már elmúlt, és nem ellenőriztem): az MTK-ra honvédos klubkártya kell még mindig.
    • update 15:45 // még mindig klubkártyás.
képernyőkép: MLSZ jegyrendszer, 2020.08.11. 10:15
„Napikispest 2020.08.11.” bővebben