Mastodon

Meccsnap extrával

Honvéd – Szeged @ Bozsik, 16:00

A mai nap arról kell szóljon, hogy legyünk minél többen, akiknek fontos a Kispest, fontos a Honvéd. A féltő szurkoló ugyanis valahol ott kezdődik, hogy nem csak a sikereknél jelenik meg a stadionban, nem csak az interneten kommentelget orákulumként. A féltő szurkolónak akkor is, sőt, akkor van igazán ott a helye, amikor nagy a baj.

Könnyű préda az a klub, ami mögött nincs látható támogatottság. Ha nem teszed oda magad, ha nem vagy jelen, akkor te is felelős leszel, mert meg sem próbáltad, a kisujjadat sem mozdítottad. Bevállalnád?

Ennyire egyszerű a helyzet. Vagy-vagy.

Találkozunk kettőkor a stadion előtti téren, az oroszlánnál.

„Meccsnap extrával” bővebben

Egyre erősödnek a pletykák, ahogy közeledünk a vasárnaphoz

Ha annyit elértünk, hogy felkavartuk az állóvizet, és ezzel megsürgettük a dolgokat, akkor már elégedettek lehetünk.

Aztán, hogy a Leisztinger és/vagy Mészáros Csoport, esetleg egy harmadik szereplő mennyire lesz jó, az kiderül évek múlva.

„Egyre erősödnek a pletykák, ahogy közeledünk a vasárnaphoz” bővebben

Szótagolva írom, hogy az úgynevezett írástudók is megértsék: sza-runk a po-li-ti-ká-ra

Próbáljuk meg még egyszer, most kicsit lassabban, hátha úgy átmegy:

Sza – runk a po – li – ti – ká – ra!

És most egyben, egyetlen szuszra:

Szarunk a politikára!

Sikerült?

„Szótagolva írom, hogy az úgynevezett írástudók is megértsék: sza-runk a po-li-ti-ká-ra” bővebben

Hallgatni néha sokkal kifejezőbb

Nem mindenhol ugyanazt jelenti az „uno di noi”.

A tüntetés bejelentése óta folyamatosan figyeljük a sajtót, mert egyáltalán nem szeretnénk, ha másfelé kanyarodnának az események, mint ami az eredeti szándékunk, vagyis egy figyelemfelkeltő megmozdulás a Kispest/Honvéd, mint közös ügyünk érdekében.

„Hallgatni néha sokkal kifejezőbb” bővebben