Batik Bence 🏆

Mezszám 7
Születési idő 1993.11.08.
Kor 29
Magasság 190
Súly
Szezon 2022-23, 2021-22, 2020-21, 2019-20, 2018-19
Csapat bajnoki, Európa-liga, felkészülési, Magyar kupa
Poszt védő
Születési hely Szeged
Csatlakozott 2018.07.03.
Előző klubok 2009–2011 Hódmezővásárhely
2011 KITE-Szeged
2011 Szeged 2011
2012–2018 Ferencváros
2013–2014 → MTK Budapest (kölcsönben)

bajnoki

PL GLS AST YC RC
111 (2) 7 5 23 5

Európa-liga

PL GLS AST YC RC
10 0 0 4 0

felkészülési

PL GLS AST YC RC
38 (6) 0 1 2 1

Magyar kupa

PL GLS AST YC RC
20 (2) 3 2 4 0

Mérkőzések

Date Venue OpponentCompetition Result
06 júl, 18:00HNK Nafta Lendavafelkészülési
4 - 0
09 júl, 17:30HNK Varaždinfelkészülési
0 - 1
13 júl, 17:30HFK Arsenal Tivatfelkészülési
2 - 2
16 júl, 17:30HRudar Velenjefelkészülési
3 - 0
22 júl, 19:00HGyőri ETOfelkészülési
1 - 0
Date Venue OpponentCompetition Result
26 jún, 10:00HFC Ajkafelkészülési
1 - 0
30 jún, 10:00HBudaörsi SCfelkészülési
4 - 1
03 júl, 10:00HVasasfelkészülési
7 - 2
07 júl, 16:00HSKF Seredfelkészülési
1 - 1
14 júl, 17:30H1. FK Příbramfelkészülési
3 - 5
17 júl, 11:00AFC Rostovfelkészülési
0 - 1
07 aug, 20:00AMTKNB I.
1 - 0
15 aug, 20:00AÚjpestNB I.
1 - 1
21 aug, 20:30HPaksNB I.
3 - 1
27 aug, 20:00AZalaegerszegNB I.
1 - 3
11 szept, 14:45HFerencvárosNB I.
0 - 1
19 szept, 18:00ANyíregyháza Spartacus FCMK
1 - 5
25 szept, 17:00AGyirmótNB I.
2 - 4
01 okt, 20:00HKisvárdaNB I.
2 - 1
08 okt, 11:00HBFC Siófokfelkészülési
3 - 0
16 okt, 19:30AVideotonNB I.
2 - 1
24 okt, 15:45HMezőkövesdNB I.
2 - 3
27 okt, 19:30AZalaegerszegMK
0 - 1
31 okt, 17:00AFelcsútNB I.
3 - 1
06 nov, 17:00ADebrecenNB I.
5 - 3
12 nov, 10:00HBudaörsi SCfelkészülési
1 - 0
21 nov, 19:45HMTKNB I.
3 - 0
27 nov, 19:30HÚjpestNB I.
1 - 2
05 febr, 14:45AKisvárdaNB I.
3 - 2
09 febr, 17:15AKecskemétMK
1 - 2
13 febr, 14:15HVideotonNB I.
3 - 1
18 febr, 20:00AMezőkövesdNB I.
0 - 0
26 febr, 17:00HFelcsútNB I.
0 - 0
01 márc, 20:00HFerencvárosMK
0 - 1
05 márc, 19:30HDebrecenNB I.
4 - 2
12 márc, 19:30AMTKNB I.
1 - 0
20 márc, 18:30AÚjpestNB I.
0 - 2
02 ápr, 19:30HPaksNB I.
1 - 1
08 ápr, 20:00AZalaegerszegNB I.
3 - 1
16 ápr, 19:30HFerencvárosNB I.
1 - 2
24 ápr, 19:30AGyirmótNB I.
1 - 1
30 ápr, 17:00HKisvárdaNB I.
1 - 1
03 máj, 18:30AVideotonNB I.
2 - 0
07 máj, 17:00HMezőkövesdNB I.
0 - 0
15 máj, 16:00AFelcsútNB I.
1 - 2
Date Venue OpponentCompetition Result
25 júl, 19:00HMŠK Žilinafelkészülési
4 - 2
01 aug, 17:00HPaksfelkészülési
2 - 1
08 aug, 17:00HBaník Ostravafelkészülési
1 - 2
21 aug, 19:00AMTKNB I.
3 - 1
27 aug, 21:00HFC Inter TurkuEL
2 - 1
30 aug, 20:00HKisvárdaNB I.
1 - 2
12 szept, 17:00ADiósgyőrNB I.
2 - 4
17 szept, 21:05HMalmö FFEL
0 - 2
20 szept, 12:30ATermálfürdő FC TiszaújvárosMK
1 - 7
27 szept, 18:00HÚjpestNB I.
1 - 2
04 okt, 15:00AZalaegerszegNB I.
2 - 4
18 okt, 17:00HVideotonNB I.
2 - 2
12 dec, 14:45AKisvárdaNB I.
0 - 0
16 dec, 18:00HDiósgyőrNB I.
5 - 1
20 dec, 17:00AÚjpestNB I.
2 - 1
23 dec, 20:15ABudafoki MTENB I.
1 - 2
09 jan, 11:00HGyőri ETOfelkészülési
1 - 0
13 jan, 11:00HÚjpestfelkészülési
3 - 2
16 jan, 17:00AMTKfelkészülési
0 - 1
24 jan, 18:00HZalaegerszegNB I.
2 - 2
30 jan, 19:30AVideotonNB I.
1 - 2
03 febr, 17:30HPaksNB I.
1 - 1
06 febr, 17:00AMezőkövesdNB I.
2 - 1
10 febr, 13:00AIII. kerületi TVEMK
1 - 3
13 febr, 19:30HBudafoki MTENB I.
2 - 3
20 febr, 19:30AFerencvárosNB I.
1 - 0
24 febr, 14:00AZalaegerszegMK
2 - 1
27 febr, 17:00AFelcsútNB I.
1 - 2
02 márc, 17:30HMTKNB I.
3 - 2
07 márc, 16:00HKisvárdaNB I.
0 - 1
13 márc, 19:30ADiósgyőrNB I.
0 - 0
19 márc, 12:00HBFC Siófokfelkészülési
3 - 0
27 márc, 10:00HVasasfelkészülési
3 - 1
03 ápr, 19:30HÚjpestNB I.
2 - 2
18 ápr, 17:30HVideotonNB I.
2 - 3
21 ápr, 20:15APaksNB I.
2 - 0
25 ápr, 19:30HMezőkövesdNB I.
2 - 2
02 máj, 17:00ABudafoki MTENB I.
0 - 1
Date Venue OpponentCompetition Result
29 jún, 11:00HZenit Saint Petersburg0 - 3
01 júl, 18:00HRoyal Excel Mouscron1 - 1
03 júl, 18:00HC.A. Bragantino1 - 2
11 júl, 21:00HŽalgiris VilniusEL
3 - 1
18 júl, 19:00AŽalgiris VilniusEL
1 - 1
25 júl, 18:55HUniversitatea CraiovaEL
0 - 0
01 aug, 18:15AUniversitatea CraiovaEL
0 - 0
04 aug, 18:00ADiósgyőrNB I.
2 - 1
11 aug, 18:00APaksNB I.
3 - 1
24 aug, 18:00HDebrecenNB I.
2 - 3
31 aug, 19:30AÚjpestNB I.
2 - 3
06 szept, 18:00ABudafoki MTE0 - 0
14 szept, 17:00HVideotonNB I.
0 - 1
21 szept, 15:00ADunaharaszti MTKMK
1 - 7
28 szept, 17:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
06 okt, 16:00HFerencvárosNB I.
0 - 0
11 okt, 11:00HFK TSC (Topolya SC)felkészülési
0 - 2
19 okt, 17:00AZalaegerszegNB I.
0 - 1
26 okt, 17:00HKaposvári RákócziNB I.
2 - 0
30 okt, 12:30AKazincbarcika SCMK
0 - 2
02 nov, 14:30AFelcsútNB I.
1 - 2
09 nov, 19:30HDiósgyőrNB I.
1 - 0
23 nov, 17:00HPaksNB I.
2 - 1
30 nov, 17:00AKisvárdaNB I.
2 - 0
04 dec, 12:00AMonor SEMK
1 - 3
07 dec, 17:00ADebrecenNB I.
1 - 1
14 dec, 19:30HÚjpestNB I.
0 - 0
12 jan, 13:00AGaziantep F.K.1 - 0
15 jan, 15:00HFK Partizani Tirana2 - 0
17 jan, 15:30HHajduk Split0 - 5
25 jan, 17:00AVideotonNB I.
0 - 0
01 febr, 17:00HMezőkövesdNB I.
1 - 2
05 febr, 19:30AFerencvárosNB I.
0 - 0
08 febr, 17:00HZalaegerszegNB I.
2 - 0
19 febr, 18:00AHaladásMK
2 - 1
22 febr, 17:00HFelcsútNB I.
1 - 1
29 febr, 17:00HDiósgyőrNB I.
0 - 4
04 márc, 18:00APaksMK
0 - 0
11 márc, 18:00HPaksMK
2 - 0
14 márc, 17:00HKisvárdaNB I.
1 - 5
16 máj, 16:00HDiósgyőrfelkészülési
3 - 1
26 máj, 21:00HMTKMK
0 - 0
31 máj, 18:55HDebrecenNB I.
3 - 1
03 jún, 20:00HMezőkövesdMK
2 - 1
06 jún, 21:05AÚjpestNB I.
1 - 0
09 jún, 21:05HVideotonNB I.
1 - 1
12 jún, 20:00AMezőkövesdNB I.
1 - 2
16 jún, 21:05HFerencvárosNB I.
0 - 2
19 jún, 20:00AZalaegerszegNB I.
2 - 0
24 jún, 19:00HKaposvári RákócziNB I.
4 - 2
27 jún, 20:00AFelcsútNB I.
2 - 1
Date Venue OpponentCompetition Result
04 júl, 17:00HFC Nitra2 - 0
07 júl, 17:00HFC ViOn Zlaté Moravce2 - 1
11 júl, 17:30AFK RabotničkiEL
2 - 1
17 júl, 18:00HFK RabotničkiEL
4 - 0
21 júl, 20:15HHaladásNB I.
3 - 2
26 júl, 19:00HFC Progrès NiederkornEL
1 - 0
29 júl, 18:00HKisvárdaNB I.
4 - 0
02 aug, 19:00AFC Progrès NiederkornEL
2 - 0
05 aug, 18:00HPaksNB I.
1 - 0
12 aug, 19:00AMezőkövesdNB I.
0 - 1
18 aug, 19:30HVideotonNB I.
0 - 3
01 szept, 19:30AÚjpestNB I.
0 - 0
07 szept, 11:00HGyirmótfelkészülési
4 - 2
15 szept, 19:30HFerencvárosNB I.
0 - 1
29 szept, 17:00AFelcsútNB I.
1 - 0
06 okt, 14:45HDiósgyőrNB I.
1 - 0
12 okt, 12:00HAqvital FC Csákvár3 - 3
20 okt, 17:00AMTKNB I.
1 - 1
27 okt, 17:00AHaladásNB I.
0 - 1
03 nov, 17:00AKisvárdaNB I.
0 - 3
24 nov, 17:00HMezőkövesdNB I.
1 - 1
08 dec, 17:00ADebrecenNB I.
2 - 0
15 dec, 19:30HÚjpestNB I.
2 - 2
18 jan, 15:30HLudogorec Razgrad2 - 4
22 jan, 11:00HRFK Ahmat Groznij1 - 1
23 jan, 14:00HFC Aarau1 - 1
25 jan, 13:00HOlimpik Doneck1 - 0
02 febr, 19:30AFerencvárosNB I.
1 - 0
16 febr, 17:00ADiósgyőrNB I.
2 - 1
23 febr, 19:30HMTKNB I.
2 - 1
02 márc, 17:00HHaladásNB I.
1 - 3
09 márc, 17:00AKisvárdaNB I.
1 - 1
13 márc, 14:30ABudaörsi SCMK
1 - 2
16 márc, 17:00HPaksNB I.
3 - 0
30 márc, 13:45AMezőkövesdNB I.
3 - 1
03 ápr, 18:00HBudaörsi SCMK
4 - 2
06 ápr, 19:30HVideotonNB I.
0 - 1
13 ápr, 17:00HDebrecenNB I.
1 - 1
17 ápr, 18:00HSoroksár SCMK
2 - 1
20 ápr, 17:00AÚjpestNB I.
0 - 0
24 ápr, 15:00ASoroksár SCMK
0 - 3
27 ápr, 19:30HFerencvárosNB I.
3 - 2
04 máj, 17:00AFelcsútNB I.
2 - 2
11 máj, 17:00HDiósgyőrNB I.
4 - 4
25 máj, 19:30HVideotonMK
1 - 2