Mastodon

Mindeközben suttyomban kisorsolták a Magyar Kupa első, minket is érintő körét

Bőnyre látogatunk 22-én, vagy 23-án

A meccs időpontja még alakulhat, ugyanis szeptember 22-én, a hivatalos kupanapon búcsúzik a Bozsik stadion.

Napikispest 2018.07.23.

  • Európa-liga // 14:00-tól tartják ma a következő kör sorsolását.
    • ha továbbmegyünk a luxemburgiak ellen, akkor a következő párosítások győzteseinek egyikét kaphatjuk:
    • B36 Tórshavn (feröeri) – Beşiktaş (török)
      Spartak Subotica (szerb) – Sparta Praha (cseh)
      Ufa (orosz) – Domžale (szlovén)
      Leipzig (német) – Häcken (svéd)
      Gent (belga)
      Željeznicar (boszniai) – Apollon Limassol (ciprusi)
  • Supka és a háromvédős rendszer // tegnap a Góóól!2 nem csak a pofátlanul szemérmetlen reklámozásról szólt, hanem elhangzott benne egy nagyon fontos mondat: Supka elismerte, hogy a háromvédős rendszerhez igazoltunk, vagy próbálunk meg igazolni játékost (, játékosokat), vagyis idén elég valószínű, hogy elmarad a nála megszokott négyvédős rendszerre való átállás!

„Napikispest 2018.07.23.” bővebben

Napikispest 2018.06.28 #2

  • játékoskeringő // Bamba érkezett, Eppel távozott (a klubhonlapnak nagyon szépeket nyilatkozott).
  • aktuális keretünk // frissítettük, ahogy a nyári játékoskeringős posztunkat is.
  • sorsolás @ 2018/19 //
    • az MTK-val ellentéteset kaptunk, ami azt jelzi, hogy valamikor elég valószínű, hogy lesz költözés.
    • az MLSZ nem nagyon bízik a nemzetközi kupaindulókban, mert egyetlen nyári meccset se tette vasárnapra.
    • a Fradival egy napon játszunk egymástól pár villamosmegállóra a következő fordulókban (zárójelben, amikor még valószínűleg a Bozsikban vagyunk): (1., 3., 5.), 10., 13., 15., 22., 23., 25, 27., 32., vagyis a 17 hazai meccsünkből nagyjából 8 alkalommal. Szurkolói szempontból nem a legidálisabb, hogy sokan ugyanazt a népligeti metrómegállót, vagy metrópótlóbuszmegállót fogjuk használni, mint a fradisták.
    • amúgy kiszámoltam, hogy 2018/19-ben összesen 3704 kilométert fogunk utazni, és 39 óra 50 percet töltünk majd kocsiban csak a bajnokik miatt.
  • Orenburg – Honvéd edzőmeccs // ne nagyon reménykedjünk élőb videóban, mert az Orenburg honlapján az előző meccs is csak azért van fent, mert a macedón Vardar közvetítette. Talán a Honvéd adja majd szövegesen. Talán. (Itt jegyezném meg, hogy akik hőbörögtek, hogy Szkopjéban miért a helyi szövetség edzőközpontjában, egy 2500 fős ministadionban játszunk, hogy a városi rivális ausztriai meccsét élőben lehetett nézni a YouTube-on. Szóval nem a harmadik világba érkezünk, pláne nem Kispestről nézve. Uff.)

Megvan a 2018/19-es bajnokság sorsolása

Majd valamikor elárulják (14:00-kor volt, 14:40-kor egy twit az összes információ róla).

Részletek hamarosan, amint lesznek egyáltalán.

„Megvan a 2018/19-es bajnokság sorsolása” bővebben