Kijött az NB I. 2026/27-es idényének a sorsolása: (via MLSZ adatbank)
- a Kisvárdával kezdünk – Kisvárdán.
- az első hazaink az MTK, vagy zártkapuval, vagy nem, azt majd eldönti a fegyelmi bizottság.
- megúsztuk a dupla Zalaegerszeget és Debrecent,
- de beszoptuk a dupla Nyíregyházát és Kisvárdát.
- a Fradihoz kétszer megyünk, a többi pesti viszont kétszer jön.
- kivételesen nem Felcsúton zárunk, hanem itthon a Debrecennel.
- kezdés a július 25-i hétvégén,
- az utolsó őszi meccs a december 19-i hétvégén lesz,
- az első tavaszi pedig január 30-i hétvégén.
- a bajnokságot május 22-i hétvégén zárjuk.
- a kiadott sorsolás alapján nem lesz hétközi meccsünk, viszont a Fradival és az ETO-val olyan időszakban találkozunk, hogy simán kérhetik a halasztást a nemzetközi kötelezettségeikre hivatkozva.
Az NB I. mezőnyének 12 csapatra szűkítése óta a Kispest és a Felcsút hét bajnokságban szerepelt együtt, és kivétel nélkül mi utaztunk kétszer hozzájuk. Természetesen most, nyolcadikra is ezt dobta a gép. Vannak még véletlenek. (megjegyzés: Részletes kimutatás a poszt végén.)
„Hiába a sok pesti csapat, rég utaztunk annyit, mint a következő szezonban fogunk” bővebben