Mastodon

Kiugró teljesítmény hiányában maradt a pesszimista várakozás

Nagyon régen fordult elő utoljára, hogy ennyire nehezen döntöttétek el, ki volt a mérkőzés legjobbja. Egy nullától háromig terjedő skálán, ahol van egy maximálisan szétosztható pontmennyiség 1,39 ponttal nyerni azt jelenti, hogy több, nagyjából azonos teljesítményt láttatok a csapatban. (A pontszámok szórása 0,52, ami jóval a korábban megfigyelt szórások átlaga (0,65) alatt található. Vagyis lefordítva: kevésbé változatos pontszámok születtek a meccset követően. l. a címplapi grafikonon)

A top3 sorrendje:

1. Tamás 1,39 – legutóbb a Kecskemét elleni hazai 0-0 után volt dobogón. Akkor szintén hasonlóan alacsony (1,39) pontszámmal Kocsis nyert, a második pedig Gomis volt.
  2. Gomis 1,26 – a múlt heti harmadik hely előtt a Tamásnál említett meccsen volt utoljára dobogón (1,01).
  3. Dúzs 1,04 – debütáló akadémista.

Ha nem lett volna jól érthető az alacsony pontszám és a szórás kapcsolata, akkor tessék, itt a bizonyíték: Tamás és Gomis pont egy hasonló megoszlású meccsen is dobogós volt.

szavazat%: a válaszolók ekkora százalékának listáján szerepelt a név

A Capan, Mitrovic, Prenga (Cirkovic, Doka) tengely szépen kibérelte tavasszal az utolsó helyeket:

név1718192021
Capan7911109
Cirkovic11811
Doka6798
Mitrovic1038710
Prenga812101010
helyezések a gyűjtött pontszám alapján fordulónként, és kiemelve az adott meccs legrosszabb elérhető helyezése (pl. Mitrovic és Prenga a Kövesd ellen pontazonossággal lett utolsó).

Tizedik, vagy rosszabb helyezések darabszáma az idényben: (zárójelben az összes osztályzott mérkőzése a játékosnak)

1. 12 Mitrovic (16)
  2. 10 Jonsson (12)
  3. 8 Ennin (12)
  4. 7 Cirkovic (13)
  5. 6 Prenga (18)
  6. 4 Plakushchenko (6) és Bocskay (14)
  7. 3 Doka (15), Lukic (18) és Capan (11)
  8. 2 Tamás (15) és Samperio (10)
  9. 1 Zsótér (14), Kerezsi (4) és Szabó Alex (10)