Egy duplázással könnyen be lehet húzni az osztályozókönyvet

Gyakrabban kéne.

Mostanában nagyon ritka, hogy egy játékos kettő pont fölé merészkedjen. Tavasszal például eddig csak Dominguesnek sikerült, és ehhez kettőt kellett rúgnia Kecskeméten. Ahogy most Prengának is a Felcsút ellen:

1. Prenga 2,42 – először első, és érdekesség, az utolsó négy meccsen vagy utolsó, vagy utolsó előtti volt a szavazatok alapján.
  2. Lukic 1,13 – úgy látszik visszatért a kedve, a tavaszi hat meccsen ez a negyedik dobogója, miközben ősszel mindössze egyszer fért fel rá.

13Kocsis Dominik6Újpest0-0782,02

Prenga a harmadik legjobb nem kapus által szerzett pontot hozta a Felcsút ellen. Érdekesség, hogy a közvetlen szomszédok, vagyis Domingues duplázott a Kecskemét, Samperio pedig a ZTE ellen. A következő nem kapus, vagyis a most 11. Lukic szintén duplázott a Vasas ellen. Egyedül a 13. Kocsis Dominiknek sikerült úgy kettő pont fölé jutnia, hogy se nem kapus, se nem duplázott.

11Capan0,021
említés%: a válaszolók, akiknek a listáján szerepelt a név; egy mérkőzésen legfeljebb 6 pont osztható szét.

Hangulat-O-Meter

piros pontok (balról jobbra): idény rajtja előtt, Klafuric érkezése, téli szünet, tavaszi rajt előtt

A Hangulat-O-Meter jelenlegi állása: 9,63.

• Idény előtti várakozás: 8,13 (-1,5).
  • Idény közbeni maximum: 8,14 (-1,49) a kisvárdai 1-0 után.
  • Idény közbeni mélypont: 10,91 (+1,28) a DVSC elleni 2-3 után.
  • Klafuric érkezésekor: 8,61 (-1,42).
  • Előző meccset követően: 10,71 (+1,08).
  • Utoljára tavaly novemberben, a Vasas elleni 2-0 után járt a Hangulat-O-Meter 10 alatt (9,45).
  • A múlt héthez képest 1,08 pontot emelkedett a mutató, ami a negyedik legnagyobb emelkedés az idényben.
  • Mind az öt győzelmünk után legalább 1 pontot emelkedett a Hangulat-O-Meter értéke, azonban a mostaninál csak a kisvárdai 1-0 után emelkedett kevesebbet (1,06).
  • Klafuric érkezése óta a mutató 0,8 pontot romlott, azonban tavasszal a hat forduló alapján 0,57 pontot javult.

A teljes adatbázis elérhető a szokott helyen.