Mastodon

Ciao, Davide

kép: Kimmel Zsolt

Bejelentették: Lanza @ Fradi. Itt pedig az ilyenkor kötelező sablonszöveges búcsúinterjú olvasható.

(mindeközben természetesen köszöntjük a XXI. század komenistáit, a modernkor rákosista honvéddrukkereit, a kárörvendeni átnéző ferencvárosi szurkolókat. tudjuk, Kocsis, Budai, felesleges is leírni.)

„Ciao, Davide” bővebben

Itt sírunk Lanza miatt, miközben Kukocot kétszer annyian követik instán!??!?!

Gondoltátok volna, hogy Kukoc a negyedik? Vajon miért? Ennyire népszerű az Instagram Bulgáriában és Horvátországban? Vagy ennyi embert hódított meg a külivel homályba küldött beadásaival?

(Lanza amúgy a 10.000 határán áll.)

A kerítés sem mindig átlátszó

Beitar Jerusalem – Bp. Honvéd 1-0 @ Telki, zárt kapuk

A legtisztább kilátás és egyben a legkényelmesebb belátás az edzőpálya sarkából, a hátsó kiskapun keresztülnézve érhető el. Ilyenkor a pálya mintegy kétharmada tárul a szemünk elé, ami elégséges lehet a brusztolós csapatok ellen, ahol a középpályák dominálnak, azonban elég rossz, ha a futballt véletlenül gólokra játszanák, mert egyik kapu sem látható ebből a szögből.

„A kerítés sem mindig átlátszó” bővebben

Valahol már csak remélni tudom, hogy a nyári történések egymástól független események, és csak véletlen játéka, hogy ennyi és egyszerre

Kicsit összeomlásszagot érzek. Mintha tervek nélkül futottunk volna bele a nyárba, amikor előre tudtuk, hogy a csapaton bizony frissíteni kell, ha eredményesek szeretnénk maradni.

„Valahol már csak remélni tudom, hogy a nyári történések egymástól független események, és csak véletlen játéka, hogy ennyi és egyszerre” bővebben

Napikispest 2018.06.30.

  • gépház # moderálási elveink // apró változást eszközöltünk, és bevezettük a kifogásolható kommentek megjelölhetőségét (ez eddig is volt, annyi a változás, hogy most már hatása is lesz, és nem kell hozzá moderátor). A részleteket a frissített szabályzatunkban találjátok, vagy zanzásítva az alábbi képen:

  • edzőmeccs // öttől edzőmeccset játszunk Telkiben a Beitar ellen, de csak az igazi fanatikusoknak ajánljuk, mert zártkapus, és a sövény is magas, ha a centeren rendeznék:


„Napikispest 2018.06.30.” bővebben