Mastodon

Vb-klub az Europarkban

Kispest-drukkerek visznek sörözős vb-klubot az Europarkban. Meccsek, játékok, finom és zsírgőzös ételek. Programajánló.

Jó, tudjuk, hogy végre elkezdtük a felkészülési meccseket, tehát beköszöntött végre a Nagybetűs Futball időszaka, de azért még megy valami világbajnokság-féle a távol Brazíliában, ami lehet, hogy többeket érdekel.

Aztán az is van, hogy ott is játszanak meccseket, amit szintén lehet nézni, ráadásul már igencsak a végefelé járnak, tehát könnyen lehet, hogy még mindenféle izgalmakat is tartogatnak számunkra.

Így aztán adja magát, és ha nincs jobb dolgod, akkor el lehet menni közösségileg nézni, hozzá sört inni (ajánlott irodalom: Fenyő Miklós), akár Kispesten is, az Europark előtti térre. Fontos megjegyezni, hogy a hivatkozott helyszínt honvédosok üzemeltetik, tehát a tavalyi bérletet ne tessék otthon hagyni, mert kedvezményt ér.

„Vb-klub az Europarkban” bővebben

Bérlet- és jegyárak 2014/15-re

Kijöttek a következő idényre érvényes jegy- és bérletáraink. A klub hatalmas árcsökkenésként harangozta be a dolgot, mi pedig nem voltunk restek, és utánamentünk.

olcsbobb_jegyKijöttek a következő idényre érvényes jegy- és bérletáraink. A klub hatalmas árcsökkenésként harangozta be a dolgot, mi pedig nem voltunk restek, és utánamentünk.

Neked mennyivel marad több pénz sörre a tárcádban? Nekem például nagyjából egy korttyal.

„Bérlet- és jegyárak 2014/15-re” bővebben

És ahhoz mit szóltok, hogy az MTK nálunk játszik a következő évben?

Sőt, lehet, még az azt követőben is, mivel két évig tervezik építeni az új Hungária körúti katlant.

Sőt, lehet, még az azt követőben is, mivel két évig tervezik építeni az új Hungária körúti katlant.

„És ahhoz mit szóltok, hogy az MTK nálunk játszik a következő évben?” bővebben

Elkezdtük a felkészülést, de valószínűleg még nem a végleges kerettel

Megkezdtük a felkészülés a 2014/15-ös bajnokságra. Az első napon 28 játékosnak tartott edzést Vierchowod mester, és a névsorban több meglepetésarcot és egyben több hiányzót is találni.

Megkezdtük a felkészülés a 2014/15-ös bajnokságra. Az első napon 28 játékosnak tartott edzést Vierchowod mester, és a névsorban több meglepetésarcot és egyben több hiányzót is találni.

Például Godoy van, tehát nagy az öröm. Pantovicot megnézzük, okés. A Parmának ifistaként értékesített Ihrig-Farkas szintén velünk, kölcsönbe érkezhet, parádé. Ignja velünk kezdte a felkészülést, szinte elolvadok. Viszont egyelőre hiányzik Keita, Lőrinczy, Csábi és Bobál Dávid, valamint Job, Daud, Zivanovic és Kovács János (utóbbi négy valószínűleg már távozott, bár bejelentés továbbra sincs.)

Az első napon megjelentek névsora: Kemenes, Czuczi, Szemerédi, Botka, Ignjatovic, Ikenne-King, Baráth, Alcibiade, Navarro, Mancini, Hidi, Godoy, Vernes, Mensah, Vécsei, Nagy Geri, Kapacina, Holender, Bobál Gergely, Prosser, Sundas

  • új: Youla, Traore
  • kölcsönből vissza: Pantovic (Békéscsaba), Fejes János (Gyirmót), Délczeg (Paks), Vólent (Balmazújváros)
  • egyéb: Ihrig-Farkas (Parma, tavaly szlovéniai kölcsönben a Goricánál)