Mastodon

Az egykori kispesti Godoy pályára lépett a világbajnokságon

Sűrű pár perc jutott neki.

Az angol-horvát egyértelműen várós meccs volt a világbajnokságon, ritka kivételként a csoportmeccsek sorában, ráadásul még csalódást sem okozott. Viszont számunkra a legérdekesebb meccset hajnalban játszotta Ghána és Panama, ugyanis utóbbinál kerettag, és egyben válogatottsági rekorder Anibal Godoy, aki 2013 nyarán Rossi bronzérmes csapatába érkezett, majd 2015 nyarán az Egyesült Államok bajnokságában (MLS) szereplő San José Earthquakes csapatának adtuk el. Godoy azóta is az MLS-ben játszik.

„Az egykori kispesti Godoy pályára lépett a világbajnokságon” bővebben

Napikispest 2026/02/13

Fegyelmi bizottság, vízilabda, Banó-Szabó, Godoy

_fegyelmi bizottság

A Videoton elleni meccs miatt pénzbüntetést és a B2-B6 szektorok egymeccses bezárását kaptuk, utóbbit fél évre felfüggesztve. (A kanyar a B1-B7 szektorok, vagyis a két szélét nem érinti a bezárás.)

Tételesen.🔗 honvedfc.hu/hirek/felfug…

csakblog (@csakblog.bsky.social) 2026-02-12T15:39:41.215Z
„Napikispest 2026/02/13” bővebben

Napikispest 2018.06.18.

  • Híres Gábor az új pályaedző // ahogy az várható volt, miután legutóbbi klubja, a Csákvár már megírta: Híres fél év késéssel követte Supkát Szegedről a Honvédhoz.
  • Godoy // öttől kezdő a panamai válogatottban a belgák ellen!
    • a mindenféle sportlapok állításával ellentétben, nem Godoy az NB I. egyetlen focistája a világbajnokságon. A szerbek második-harmadik kapusa, Marko Dmitrovic pár éve lehúzott néhány meccset az Újpestben.

„Napikispest 2018.06.18.” bővebben

Atyaég Godoy mekkora gólt rúgott az amerikai bajnokságban!!!!

Ezt vajon miért tartogatta a focit csak kisujjal, finnyásan megpiszkáló jenkiknek?

Godoy menni Amerika

Sok sikert és hasonlók, de igazából nem fog hiányozni, bármennyire is jó játékosnak tartottam. Keveset volt itt, sokszor volt formán kívül, ráadásul Kamber érkeztével bőven megvagyunk a helyén.