Mastodon

Elengedett forrasztás, játékoskeringő

Listázunk és segítséget kérünk.

_játékoskeringő

Elindítottuk a szokásos gyűjtőoldalunkat, ahol naplózzuk az átigazolási időszak pletykáit és történéseit. Elérhető az oldal főmenüjéből, illetve minden játékoskeringős posztba betesszük majd a linkjét.

Jelenleg itt tartunk:

hosszabbított // Kántor Kevin (2027.06.30.)

távozott // Kerezsi Zalán (Felcsút, kölcsön után végleg), Holman Dávid (Szeged, NB II.), Ene Kornél, Farkas Balázs Kesző (kölcsönböl vissza az ETO-hoz), Nyitrai Bence, Vernes Richárd, Krajcsovics Ábel (ZTE, 2026.06.30-ig kölcsönbe, kivásárlási opcióval)

„Elengedett forrasztás, játékoskeringő” bővebben

Idén bravúr volt nem feljutni, jövőre viszont kötelező (mármint nekünk)

Mindenféle NB II.

Tegnap lejátszották az osztályozók első meccsét, vagyis még egy visszavágó, és kialakul a következő idény mezőnye:

  • Nagykanizsa–Karcag 2-2 // két exkispesti (László Dávid, Nagy Mihály Krisztián) góljaival hamar vezetett 2–0-ra a Nagykanizsa, azonban az utolsó percekben egyenlített a Karcag. További exkispestiek: Szűcs Kristóf és Constantinescu a Karcagnál, valamint Gabala Krisztián a Kanizsa padján.
  • Mosonmagyaróvár–Tiszakécske 0–3 // Exkispestiek: Deák István (játékos), Gera Zalán (akadémia) és Kitl Miklós (preakadémia) a Mosonmagyaróvárnál, és meglepő módon senki a Tiszakécskénél.

A Nagykanizsának örülnék, a Karcag új helyszín lenne, a Mosonmagyaróvár–Tiszakécskéből viszont inkább az utóbbi, mert legalább közelebb van. 110 km és 75 perc vs 191 km és 135 perc.

„Idén bravúr volt nem feljutni, jövőre viszont kötelező (mármint nekünk)” bővebben

Mindenki nyugodjon le: Fórizs marad!

Először szólalt meg a tulajdonos.

KÖZLEMÉNY

Tulajdonosunk, Leisztinger Tamás reagált a sajtóban megjelent hírekre.

Megdöbbenve értesültem arról, hogy a Honvéd eladásával kapcsolatban milyen hírek és milyen kitartóan jelentek meg a médiában. A klub eladásáról senkivel sem tárgyalok és a későbbiekben sem kívánok. A sportigazgatói állás be van töltve és ezen változtatni nem szeretnék és nem is fogok.

Hajrá Honvéd! Csak a Kispest!

Sportbaráti üdvözlettel,

Leisztinger Tamás

via Bp. Honvéd
„Mindenki nyugodjon le: Fórizs marad!” bővebben

Ne járj meccsre, magyar!

A Vasas némi huzavona után inkább úgy döntött, hogy lezárja a jegyértékesítést, minthogy nézők legyenek egy NB II-es rangadón.

És nincs vele egyedül. A vírus elszabadult, és rohamos tempóban terjedni kezdett az egész országban. Sőt, a vírus közben meg is erősödött, és mindenféle törvényekre, illetve kormányrendeletekre kezdett el hivatkozni, azok részletes ismertetése nélkül.

„Ne járj meccsre, magyar!” bővebben

Itt kell élned, itt, benne mélyen a magyar futballban, hogy ezt elhidd

Igen, ez egy képernyőrészlet a Vasas hivatalos oldaláról.

Ízlelgessük: lezárták a jegyértékesítést, mert jegyeket vásároltak emberek, vagyis nem lehet más a háttérben, csakis visszaélés, márpedig a visszaéléseket el kell kerülni, hiszen a stadion és a mérkőzés nem arra való, hogy oda mindenki csak úgy szabadon jegyet válthasson.

Hova fajulna az ilyesmi?

„Itt kell élned, itt, benne mélyen a magyar futballban, hogy ezt elhidd” bővebben