Mastodon

Akkor szerdán Dunaújváros?

Premisszák //

  • a Fáy utca talaja // rossz, nem elégedett vele az MTK.
  • a Fáy utca kihasználtsága // két csapat is ott rendezi a hazai meccseit, és a feltorlódott tavasz miatt igen nagy a gyepszőnyeg igénybevétele, ráadásul a pletyik szerint azzal sem számoltak, amit évek óta lehet tudni: a koratavasz Budapesten általában esős. Egyébként most szombat és jövő szombat között, vagyis nyolc nap alatt négy meccset rendeznének az Illovszkyban.
  • pályaszűke Budapesten // öt pesti NB I-es csapat van, összesen négy stadionnal. Az MTK mégis Dunaújvárosba(!!!) vinné a meccseit, mert úgy látszik, ennyi pálya is kevés. Sőt, a zöldsport szerint már a most szombati, Újpest ellenit is ott tartották volna meg szívük szerint. Mi szerdán mennénk a Fáyba, ami simán lehet, hogy végül Dunaújváros lesz.
  • MLSZ Labdarúgás Versenyszabályzata // 1/2016 ELN-164/2015 (06.01.) 23.§ (1) g)

„Akkor szerdán Dunaújváros?” bővebben

Fegyelmi bizottság: ha akarom meghallom, ha akarom, nem

Ha kedd, akkor MLSZ fegyelmi bizottság:

George Hemingway a Honvéd sportszakembere, mert a Haladás elleni mérkőzés után tett nyilatkozatában a mérkőzés játékvezetőjének tevékenységét súlyosan sértően minősítette, írásbeli megrovásban részesült.

A FEB a Honvéd – FTC mérkőzéssel kapcsolatban a Honvédot, mint visszaesőt szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél sportszervezet vezetőjének szidalmazása) és szurkolójának a nézők elől elzárt területre történt beugrása miatt 100.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi. (via mlsz.hu)

Természetesen a Kispest megkapta a százezres büntetését, és mivel egy ötvenes az alaptétel, feltételezve, hogy a beugró szurkoló ennyit ér, akkor marad ötven az egyetlen darab kubatovozásra. „Fegyelmi bizottság: ha akarom meghallom, ha akarom, nem” bővebben

El is felejtettük kirakni Baráth Boti góljának coubjait, pedig remek zenéket találtunk hozzá

Egy kis züddajcse pornófilmes utóérzés az aláfestés, mert hát Boti nyilvánvalóan beb*szta, ahogy azt Jürgen tette volt az ő Ilséjével és a hozzá tartozó arcszőrzetével. „El is felejtettük kirakni Baráth Boti góljának coubjait, pedig remek zenéket találtunk hozzá” bővebben

Kaptunk újabb 1,7 milliárdot az új akadémiára, és elismerték, csúszik rendesen

Ma jelent meg a Magyar Közlöny 2016/24-es száma, és mivel a legtöbbetekhez szerintem nem viszi ki a postás, ezért átvesszük itt a minket érdeklő részleteket. Tömbösítve: 2,5 milliárd helyett 4,192 milliárd jut az új akadémiánkra, és az építés nem 2014 és 2015 között történik majd meg, hanem 2014 és 2017 között. „Kaptunk újabb 1,7 milliárdot az új akadémiára, és elismerték, csúszik rendesen” bővebben