Mastodon

Azért ha Proszi tényleg Felcsútra igazolna, akkor az egész totálisan értelmét veszti

Pedig a csakfoci most Rossira hivatkozva ezt írja.

Arról már volt korábban is szó, hogy menne, de akkor még a külföld, egy állítólagos lengyel ajánlat volt a képben. Erre például simán mondanánk, hogy előrelépés, azonban a Felcsút nem más, mint trollkodás, nettó kibaszás a lelkivilágunkkal. Nem tudom elhinni Prosziról, tényleg nem.

update // Az NSO szerint ma már Felcsúton edzett.

update2 // Hát, persze, hogy aláírt a drága. Közben a Felcsút Facebook-oldaláról valahogy eltűnt az átigazolási hír, de sebaj.

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Botka @ Fradi :(

A Nemzeti Sport úgy tudja, hogy még tegnap megegyezett a két klub, és Botka a Fradiba igazol.

  • állítólag ma már a Fradiban jelentkezik edzésre.
  • Kispestre csak elköszönni ugrik be :(
  • vélhetően mélyen a zsebébe kellett nyúlnia a költségvetésnek a Fradinak.

Sírok.

Nem is feltétlen azért, mert Botka a Fradiban kötött ki, hanem azért, mert egyszerűen annyira szétnyílt a klubok anyagi lehetőségei közötti olló, hogy képtelenek vagyunk itthon megtartani egy saját nevelésű játékost, aki nagyjából másfél évtizedet húzott le Kispesten. Szomorú.

update [15:20] // közben Botkát bejelentette a Honvéd.

Simán lehet Gyula-Zoltán csatársorunk a tavasszal!

kadima_kabangu_honvedfchu

A klub bejelentette, hogy leigazoltuk a demokrata kongói Dark Kadima Kabangut (a haveroknak csak Zoli), és megtudtuk, hogy a Dark csak a beceneve. 21 év után tehát újra lesz Fekete Zoltán az NB I-ben. (fotó: honvedfc.hu)

22 éves, és korábban olyan neves klubokban játszott, mint az AS Boss, az FC SSM és az FC MK. A játékos múltjáról itt írtunk, bár ezen csapatok egyikét sem találtuk sehol és semmilyen életrajzában, viszont mást igen, ami simán lehet, hogy ezek egyikének kifejtése.

A Dunaújváros beleegyezett, hogy már január 11-én július 1. legyen, és

így Eppel is 172 nappal korábban érkezhetett a tervezettnél. Sajnos az időjárás nem tartozik a Sallói István menedzselte DPASE hatáskörébe, ezért a hőmérséklet Budapesten továbbra is 2-8 celsius fok között várható.

Érdekesség, hogy a bejelentésben Eppelt kétszer is csatárként említik, vagyis könnyen lehet, hogy Rossi az eredeti posztjára nézte ki.