Mastodon

Itt sírunk Lanza miatt, miközben Kukocot kétszer annyian követik instán!??!?!

Gondoltátok volna, hogy Kukoc a negyedik? Vajon miért? Ennyire népszerű az Instagram Bulgáriában és Horvátországban? Vagy ennyi embert hódított meg a külivel homályba küldött beadásaival?

(Lanza amúgy a 10.000 határán áll.)

A kerítés sem mindig átlátszó

Beitar Jerusalem – Bp. Honvéd 1-0 @ Telki, zárt kapuk

A legtisztább kilátás és egyben a legkényelmesebb belátás az edzőpálya sarkából, a hátsó kiskapun keresztülnézve érhető el. Ilyenkor a pálya mintegy kétharmada tárul a szemünk elé, ami elégséges lehet a brusztolós csapatok ellen, ahol a középpályák dominálnak, azonban elég rossz, ha a futballt véletlenül gólokra játszanák, mert egyik kapu sem látható ebből a szögből.

„A kerítés sem mindig átlátszó” bővebben

Valahol már csak remélni tudom, hogy a nyári történések egymástól független események, és csak véletlen játéka, hogy ennyi és egyszerre

Kicsit összeomlásszagot érzek. Mintha tervek nélkül futottunk volna bele a nyárba, amikor előre tudtuk, hogy a csapaton bizony frissíteni kell, ha eredményesek szeretnénk maradni.

„Valahol már csak remélni tudom, hogy a nyári történések egymástól független események, és csak véletlen játéka, hogy ennyi és egyszerre” bővebben

Napikispest 2018.06.30.

  • gépház # moderálási elveink // apró változást eszközöltünk, és bevezettük a kifogásolható kommentek megjelölhetőségét (ez eddig is volt, annyi a változás, hogy most már hatása is lesz, és nem kell hozzá moderátor). A részleteket a frissített szabályzatunkban találjátok, vagy zanzásítva az alábbi képen:

  • edzőmeccs // öttől edzőmeccset játszunk Telkiben a Beitar ellen, de csak az igazi fanatikusoknak ajánljuk, mert zártkapus, és a sövény is magas, ha a centeren rendeznék:


„Napikispest 2018.06.30.” bővebben

Gólösszefoglaló a tegnapi meccsről

Orenburg – Bp. Honvéd 2-1

Tegnap még csak tippeltük, hogy (a videón 70-es számmal látható) belsővédő esetleg Jackson Mendy lehet, azonban ma már szinte biztosak vagyunk benne. A transfermarkt szerint 192 centi magas, ez nagyjából stimmt, és a fizimiskája is hasonló, mint az ott látható aprócska képen.

Az első orosz gólt róla fejelték, és volt egy csúnya labdavesztése is a tizenhatosunkon belül. Egyébként fogalmatlan szaladgálást láthattunk tőle, de inkább nem merünk általánosítani, mert a videó ugye erősen vágott.

Sajnos Sambo és Abraw rejtélyéhez nem kerültünk sokkal közelebb.