Mastodon

Két hét után újra bajnokit játszik a férfi felnőtt csapatunk

Honvéd–Szentlőrinc @ Bozsik, 20:00 tv: M4 Sport

Ezt onnan tudom, hogy a Honvéd Facebookján hétfő reggel megjelent: meccsnap van! Annyira komolyan felvezették az elmúlt napokban, hogy egyenesen lázban égek, már most ott akarok lenni a Nagy Mérkőzésen.

Múlt hét csütörtökön elolvastam a klubhonlapon megjelent beharangozót, mert én még ahhoz a generációhoz tartozom, amelyik honlapokat, webkikötőket, portálokat olvas, egyenesen egy böngésző címsorába bepötyögve: vevé, vevé, vevé, pont, honvédfc, pont, hu, és ott találtam a cikket. Gondolom annyira nem lehetett fontos, mert különben kitették volna a Facebookra is. Mindegy, én már csütörtökön, a rádióból kijövet (ismét egy mekkora boomer dolog!) szinte azonnal elolvastam, és azóta is tűzben égek: mikor lesz már a meccs?

„Két hét után újra bajnokit játszik a férfi felnőtt csapatunk” bővebben

Az még valahol hagyján lenne, hogy tele a Honvéd Facebookja a női csapattal, mert a Honvédnak van női csapata, azonban az új, hogy spammer szakosztályt is indítottak

Minden egyre szánalmasabb.

Így néz ki mostanában egy poszt a Honvéd hivatalos Facebook-oldalán:

„Az még valahol hagyján lenne, hogy tele a Honvéd Facebookja a női csapattal, mert a Honvédnak van női csapata, azonban az új, hogy spammer szakosztályt is indítottak” bővebben

„Sajnáljuk, ami történik, senki nem erre készült” – kár, mert ha erre készültek volna, és ugyanúgy elcseszik, akkor most vezetnénk a bajnokságot

Ez lett a „vannak terveinkből”.

Tegnap hosszabb interjút adott a Csakfocinak Séllei Árpád ügyvezető. A közvélemény annyira ki volt éhezve a Honvéddal kapcsolatos, hivatalos helyről érkező hírekre, hogy az amúgy gyakorlatilag semmitmondó interjút egy csomó lap szemlézte: M4 Sport, az nb1.hu és az nb1.hu-t valami együttműködés keretében a Trollfoci, a goal.com csak lehivatkozta, és még a szánalmas origo is berakta két gyurcsányozás és hatalmas mell közé.

„„Sajnáljuk, ami történik, senki nem erre készült” – kár, mert ha erre készültek volna, és ugyanúgy elcseszik, akkor most vezetnénk a bajnokságot” bővebben

[HK011] Fociról foci nélkül, vasgyárról vasgyár nélkül: Tompos Ádám, a DVTK-könyv szerzője

Hétvégi Kötekedő podcast.

„[HK011] Fociról foci nélkül, vasgyárról vasgyár nélkül: Tompos Ádám, a DVTK-könyv szerzője” bővebben

Napikispest 2024/10/18

Jegyinfó, klubkommunikáció, páfrány🪴

mindenféle jegyek // Szentlőrinc (hétfő, bajnoki), Békéscsaba (jövő vasárnap, idegenbeli bajnoki), Paks (két hét múlva csütörtök, kupa). Mindegyik kapható ma 14 és 19 óra között a stadionnál. A békéscsabai zsuga 2000 forint, a diák/nyugdíjas 1500, és 15 éves kor alatt ingyenes.

Arról nem tudunk, hogy a hétfői meccsnapon valamelyik pénztárban esetleg hozzáférhetőek lesznek a csabai jegyek. 216 darabot kaptunk mindössze, szóval érdemes sietni a beszerzésével. Ha ma marad, és hétfőn sem árusítják, akkor a következő alkalom a jövő csütörtök és a Ház.

„Napikispest 2024/10/18” bővebben